Чи заробляють сепаратисти у Тернополі

Автор:     Опубліковано: 19 Серпня 2014 о 19:28    706 переглядів

 

Чи діє кривавий бізнес у Тернополі. Наші кореспонденти сьогодні намагались розібратись, чи таки є бігборди головного сепаратиста Павла Губарєва в місті та чи приносять гроші його родині.

Першими, хто звернув увагу на те, що фірма «Патісон», співвласником, якої є самопроголошений губернатор Донеччини Павло Губарєв, діє в місті – Тернопільська самооборона. Показують нам документи, що засвідчують їхня реклама таки є в Тернополі. Зі зверненням, щодо заборони діяльності «Патісона» звернулись з офіційним листом до місцевої влади.

ЮРІЙ МОГРУН, активіст Самооборони:

«Оскільки міська рада надавала свого часу дозвіл власникам на розміщення і встановлення цих бігбордів на території міста,  хоча ми розуміємо, що частина тих бігбордів була перекуплена фірмою «Патісон» в інших, але враховуючи ту ситуацію суспільно-політичну, ту реальну війну яка є, вважаємо, що міська рада вправі прийняти таке рішення, політичне, і відмовити власнику цих носіїв,  вправі розміщувати рекламу там і взагалі розміщувати носії».

Реклама є, але бігбордів немає. Кажуть в міськраді. Провели своє дослідження. «Патісон» лише орендує рекламну площу інших власників. А ті не місцеві. Знести бігборди самим, чи прийняти таке політичне рішення, правових підстав  міська рада – немає.

ЮРІЙ ДЕЙНЕКА, керівник управління стратегічного розвитку міста:

“Це борди, які належать не тернопільським компаніям, це київські і львівські переважно, які сьогодні співпрацюють з «Патісоном». Ми відреагували вже, ми написали цим компаніям листи з проханням переглянути своє ставлення до співпраці з даним товариством, і по можливості перестати з ними співпрацювати. Але знову ж таки, ми можем це тільки рекомендувати, в межах чинного законодавства ніякий силових методів ми не маєм права здійснити”

У Тернополі реклама компанії Губарєва висить на майже трьох десятках бордів. Перелік адрес, де вони розташовані вже є у мережі.

залишіть коментар