Де на тернопільському ставі можна купатись?

Автор:     Опубліковано: 6 Серпня 2014 о 20:20    1 003 переглядів

Не купатись у заборонених місцях, застерігають рятувальники. В області цього літа уже сталось 29 нещасних випадків. Особливо уважними просять бути також на залюдненому цими днями тернопільському ставі.

Місця заборонені для купання – табличку із таким написом встановили біля набережної тернопільського ставу. Та жодні застереження недієві, якщо у жаркий літній день хочеться поплавати у воді. Та все ж нехтувати правилами безпеки на воді ризиковано, розповідають у рятувально-водолазній службі. Єдиним паспортизованим місцем для купання у Тернополі є місцевий «дальній» пляж. До того ж, він повністю відповідає санітарно-гігієнічним нормам. Інших тимчасово створених місць для відпочинку рятувальники радять уникати.

ВАСИЛЬ КОЗАК, начальник рятувально-водолазної служби в області

«Тут, на циганці, особливо в минулому році ми мали три нещасних випадки, де дійсно люди молоді, хлопці, попадали саме в ті ями. І з тих ям приходилось водолазам піднімати мертві тіла».

Своє рішення встановити заборонні таблички рятувальники пояснюють тим, що на тернопільському озері, особливо біля набережної, стрімкі повітряні ями. Вони спричиняють різкі перепади температури води.

ВАСИЛЬ КОЗАК, начальник рятувально-водолазної служби в області

«На віддалі 15-20 метрів є обриви 5-7 метрів глибини. Людина, попадаючи в цей холодний шар води, від перепаду температур або хватає судома, або спазма дихальних шляхів».

Чому нехтують забороною, тернополяни коментувати нам відмовили. Та уже поза камерою кажуть – відпочивати по іншій стороні водойми далеко, а ближчих пляжів у місті немає.

залишіть коментар