Дорогу, яку не ремонтували понад 30 років – капітально оновлять

Автор:     Опубліковано: 13 Серпня 2014 о 18:49    213 переглядів

Частину дороги на вулиці Текстильній відремонтували минулоріч. Цього року дійшла черга до тих ділянок, які не ремонтували понад 30 років, кажуть у відділі технагляду міськради.

ОЛЕГ ВІТИК, начальник відділу технагляду міськради

«Ділянка знаходиться, яка підлягає капітальному ремонту, нижче митниці метрів 100 і до заправки, яка знаходиться по праву сторону. Це перша частина ділянки. Протяжність трохи більше 300 метрів. Друга частина капітального ремонту буде проводитися від заправки до цієї ділянки, на якій ми виконали капітальний ремонт минулого року».

Щоб привести дорогу до ладу, рух тимчасово доведеться перекрити. Проте лише частково, каже Олег Вітик. Об’їзд на час ремонтних робіт також передбачили.

ОЛЕГ ВІТИК, начальник відділу технагляду міськради

 «Обїзд передбачається і він є не досить складним. По об’їзній, як будуть їхати до митниці їм повністю забезпечений проїзд. А до митних складів будуть їхати знизу від Текстильника розвязки до митних складів і розвертатися, і їхати по вулиці Злуки».

Загалом на ремонт цих двох ділянок  виділили близько трьох мільйонів гривень. За сприятливої погоди оновити дорогу обіцяють до Дня міста, зазначив Олег Вітик.

залишіть коментар

ІНТБ

Потрібно бачити!