Двір на Злуки, 43 таки відремонтували

Автор:     Опубліковано: 26 Серпня 2014 о 20:20    329 переглядів

Нарешті дочекались. Один з найбільших дворів в Тернополі тепер з новою дорогою, дитячим майданчиком та навіть зі своєю родзинкою – екопарковкою. Мешканці Злуки, 41-43 мріяли про ремонт двору – десятки років.

Пані Лілія головна у будинку. Сьогодні у віночку та вишиванці, бо для неї  бачити результат ремонту – справжнє свято. Нам розповідає,  подвір’я до нині було в катастрофічному стані.

ЛІЛІЯ СВЕРДЛОВА, голова ОСББ Злуки, 43:

« Найбільше їм подобається дорога, бо ми тут проживаємо з 78-го року і з тих пір ніхто не ремонтував даний двір, він був страшний, в такому стані, що яма на ямі, навіть таксисти говорили, що найстрашніший двір, де Злуки, 43».

 Мріяла про рівну дорогу і Тетяна, власниця автомобіля. Він, до слова, тепер стоїть на особливій парковці. Крізь асфальтовану решітку тут пробивається зелена трава.

ТЕТЯНА, мешканка будинку:

« Дорога, дуже багато було ям, не можливо було не тільки їхати, а і йти».

Мамі двох дітей Оксані інша радість – відремонтовані качелі. Тепер її малюкам гойдатись весело і, що найголовніше,  безпечно.

ОКСАНА, мама двох дітей:

«Проблема була з невідремонтованими качелями, тепер вони полагоджені, дітям є де кататись, дуже приємно, що є такий поїздок, на якому діти катаються».

А власне ті, для кого відремонтували усе, часу на роздуми не мають. Хтось розмальовує новий асфальт, а комусь би поспівати.

 

залишіть коментар