Фасад школи №6 прикрасили українськими орнаментами

Автор:     Опубліковано: 4 Серпня 2014 о 19:10    676 переглядів

До закінчення літніх канікул залишається трохи менше місяця. Відтак, скоро школярі знову сядуть за парти. До цього навчальні заклади активно готуються. До прикладу, учні школи-ліцею номер 6  тепер кожного ранку бачитимуть…..вишиванки. Банерами з українським орнаментом цьогоріч прикрасили фасад будівлі. Ідея оновлення зовнішнього вигляду школи, каже керівник закладу Олександр Остапчук, виникла давно, однак коштів на це не було. Допоміг батько одного з учнів.

ОЛЕКСАНДР ОСТАПЧУК, директор школи-ліцею №6 ім. Н. Яремчука:

«Дивився на школу весь час, каже: «В мене визріла ідея, щоби змінити колір. Зробити в чорно-білому стилі, хай-тек називається такий стиль. І прикрасити українськими орнаментами. Буде гарно, інтелігентно і вишукано». Якраз те, за що ми боремося.  Зробив нам зображення комп’ютерне, ми подивилися,  вчителі і заступники разом. Нам воно сподобалося. І ми погодилися на його ідею».

Таке патріотичне, на погляд багатьох, оновлення фасаду нічого спільного з бажанням попіартись не має, запевняє Олександр Остапчук.

ОЛЕКСАНДР ОСТАПЧУК, директор школи-ліцею №6 ім. Н. Яремчука:

«Ми далекі від цих речей. Хоч люди розумні розуміють, що будь-яка дія, якщо вона є позитивна, вона і є піаром, своєрідним. Наша школа в піарі не має ніякої потреби. Тому ми це робили, щоби була просто естетика».

Банери при перебуванні на сонці можуть зберігати вигляд близько 5-ти років. Але оскільки на прикрашену частину проміння падає рідко, в школі сподіваються, що прослужать такі прикраси довше. По боках будівлі, каже Олександр Остапчук, мають ще намір почепити банери великі, шестиметрові. Однак – вже згодом. Гроші за ремонт віддаватимуть поступово. Частково оплатять самі, частково – за спонсорські кошти.

 

залишіть коментар