ФК «Тернопільчанка» лідер Першої ліги серед команд Західного регіону

Автор:     Опубліковано: 4 Серпня 2014 о 21:00    355 переглядів

Перемогу за перемогою здобували тернопільські дівчата у першому колі Чемпіонату України з футболу серед жіночих команд. Зараз футболістки на міжсезонному відпочинку. Проте про вдосконалення навиків не забувають. Інколи, задля кращого результату грають із хлопцями.

ЯРОСЛАВ НЕСТОРОВИЧ, президент ГО «Діти – фундації зірок світового футболу»

«Грають з хлопцями, як не хватає самих. Тому, що технічні вправи зрозуміло, що самі виробляють. А коли якийсь спаринг, то краще з хлопцями. Бо з хлопцями можуть поборотися і фізично. Зрозуміло, що хлопці акуратно з ними грають. Але хлопці швидкісніші за дівчат і їм корисно з хлопцями пограти. З молодшими хлопцями грають».

Гравець «Тернопільчанки» Надія каже, жіночий футбол відрізняється від чоловічого. Дівчата відповідальніше підходять до цього виду спорту.

НАДІЯ, гравець ФК «Тернопільчанка»

 «Ми вже грали на різних рівнях. Я вам скажу, що дівчата більше відповідальні. Може дівчата, які грають перший раз цього не розуміють. Але з кожною грою вони будуть розуміти, що це дуже відповідально. І я гадаю буде дуже добре якщо ми будемо розвиватися».

Зараз у Першій лізі Чемпіонату України з жіночого футболу серед команд Західного регіону всього 4 клуби, серед яких і «Тернопільчанка». Наставник наших дівчат каже, цей вид спорту з часом ставатиме популярнішим.

ВОЛОДИМИР ЛЕВЧУК, головний тренер ФК «Тернопільчанка»

 «Я впевнений в тому, що як тільки Україна налагодить своє життя, взагалі спорт буде розвиватися. Тому, що спорт – це показник життя. А футбол жіночий буде дуже розвиватися».

Під час літнього міжсезоння «Тернопільчанка» доукомплектується ще кількома гравцями. Розпочнуть боротися за головні нагороди першої ліги Чемпіонату України з жіночого футболу вже наприкінці серпня. Додамо, разом із «Тернопільчанкою» за перше місце змагатимуться дівчата з Хмельницького, Івано-Франківська та Моршина.

залишіть коментар