ФК «Тернопіль» забив 3 голи у ворота алчевської «Сталі»

Автор:     Опубліковано: 18 Серпня 2014 о 20:11    544 переглядів

 

Три голИ у ворота суперника. Беззаперечну перемогу над луганською «Сталлю» з Алчевська здобув ФК «Тернопіль». Про тріумф команди та травми її учасників далі у нашому сюжеті.

Після стартового свистка ФК «Тернопіль» відразу ж заявив про себе, як про переможця. На сімнадцятій хвилині перший гол у ворота суперника забив гравець під шістнадцятим номером Богдан Семенець. Після кількох небезпечних атак команда все ж не змогла покращити свій результат. Й перший тайм завершився із рахунком 1:0. У другій сорокап’ятихвилинці господарі поля забили ще два голи у ворота луганського суперника. На шістдесят дев’ятій та сімдесят п’ятій хвилині матчу знову відзначився Богдан Семенець. В кінцевому результаті рахунок 3:0 на користь ФК «Тернопіль».

 ВАСИЛЬ ІВЕГЕШ – головний тренер ФК «Тернопіль»

«Завдання номер один було нині не дати територіальну перевагу команді. Ми практично, ви бачили, що віддали перший тайм повністю віддали їм. Сіли назад. Тому що якщо би ми десь в деякій мірі атакували десь те, що в нас получається. Однозначно ця команда дуже технічна, вони за рахунок доторку два ми би не вистояли. Ми сили назад віддали і на контратаках в нас получилося».

Змінити перебіг матчу кілька разів намагались гості поля. Так за фол останньої надії на сорок п’ятій хвилині арбітр вилучив одного з гравців «Сталі». Результатом гри головний тренер луганського суперника не здивований. Поразку команди коментує низьким рівнем підготовленості.

ВАДИМ ПЛОТНИКОВ – головний тренер «Сталь» Алчевськ

«Проиграли по игре. Вроде начали неплохо, но команда у нас не может вести единоборство вверху. С этим не знаем, как бороться, нельзя проигрывать все единоборства вверху. С двадцатого июля не тренируется команда. Плюс те футболисты, которые ушли, в нас команда не укомплектована в свези с этим положением в стране».

Під час другого тайму постраждав капітан ФК «Тернопіль». У «верховій боротьбі» Андрій Кондзьолка розбив голову. Гра затрималась майже на десять хвилин, але на атакувальних діях гравців це не відзначилось.

Нагадаємо, на початку турніру гравців ФК «Тернопіль» нагородили бронзовими медалями, кубками та грамотами за третє місце в чемпіонаті України з футболу серед команд Другої ліги. Гості з Алчевська у чемпіонаті зайняти третє місце серед команд Першої ліги.

залишіть коментар