На Тернопільщині плани диверсій розроблялись роками

Автор:     Опубліковано: 21 Серпня 2014 о 19:31    490 переглядів

 

Наступають не лише зі зброєю. Війна Росії проти України ведеться і в інформаційному полі. Як діяти сьогодні журналістам та чого остерігатись пересічний громадянам – дивіться зараз.

Диверсійні групи діють в самому серці Західної України. В нашій області, кажуть чиновники, міліція щораз затримує нові групи провокаторів. Кажуть – їхні плани розроблялись роками.

ЛЕОНІД БИЦЮРА, заступник голови Тернопільської ОДА:

На інформаційне поле чинять диверсії, формують таку суспільну думку, яка їм необхідна, для того, щоб деморалізувати, понизити бойовий дух, бойову здатність наших Збройних сил, налаштувати населення проти влади”.

 Найбільше, попереджають, диверсій варто чекати на свята. До прикладу – на  День Незалежності. В розробках злочинців, знищити умови для життя та заблокувати доступ до правдивої інформації.

ВОЛОДИМИР ВОРОНІН, заступник голови «Асоціації ветеранів МВС України»

«Готувати диверсійні акти: вибухи, підпали, знищувати інфраструктуру. Життєві, особливо важливі об’єкти, поширювати плітки, чутки, неперевірена інформація буде подаватися під виглядом фактів реальних»

Психологи ж стверджують, паніка – найбільший ворог. Саме на її розсіяння нині працюють диверсанти.

 АНАТОЛІЙ ФУРМАН, доктор психологічних наук:

 « 60-70 відсотків – це дезорганізація навіть свідомих українців, я навіть не кажу про рівень свідомості східної і центральної частини, це робиться. Загалом панікою можна фактично виграти війну»

Журналістам ж наголошують – подавати лише перевірену інформацію. Гонитва за рейтингами у час війни може привести до трагічних наслідків.

залишіть коментар