Одеський скандальний концерт Ані Лорак згадали тернопільським міліціонерам

Автор:     Опубліковано: 5 Серпня 2014 о 19:43    271 переглядів

Бойкот концерту Ані Лорак, який призвів до бійки правоохоронців з активістами відгукнувся навіть у Тернополі. Сьогодні під стінами обласної міліції молоді люди вимагали відставки міністра внутрішніх справ України.

«Відставки Авакова! Відставки Авакова».

Активісти принесли під стіни міліції шини та імітовані «коктейлі Молотова», які мали б нагадати цьогорічні лютневі події. Також молоді люди прийшли із списком вимог, які просили передати до столиці. І вимагали рішучих змін у правоохоронній системі.

ВАСИЛЬ ЛАБАЙЧУК, голова «Правого сектору» в області

«Проведення ретельного розслідування всіх резонансних злочинів вчинених співробітниками Міністерства внутрішніх справ. Перевірити прихильність до сепаратизму всіх співробітників МВС. Негайного звільнення і притягнення до відповідальності всіх співробітників силових відомств, що вчинили злочини, щодо мирних громадян, зокрема, під час відомих подій в Одесі 2 серпня».

У свою чергу відповідь начальника обласної міліції не забарилась. Він намагався заспокоїти активістів.

ВАСИЛЬ ОБЛЕЩУК, начальник обласної міліції

«Будь-яке надмірне використання сили не несе оправдання. Є позиція і в Міністерства з цього приводу. Воно озвучено на центральних засобах масової інформації. Проводиться службова перевірка і працівників міліції, керівників які давали команду і буде поставлене питання звільнення їх з органів внутрішніх справ. Це однозначно і воно, я думаю, не підлягає обговоренню».

Нагадаємо, що в Тернополі Ані Лорак повинна була виступити ще у травні. Проте, концерт свій відмінила.

залишіть коментар