Площу Героїв Євромайдану бачать з офісним центром та підземною парковкою

Автор:     Опубліковано: 20 Серпня 2014 о 19:14    227 переглядів

 

Вже до наступного Дня міста – нова площа. Принаймні так запланувала міська рада. Що і де стоятиме – далі від наших кореспондентів.

Проект архітектори міським очільникам показують просто на сходах краєзнавчого музею. Пояснюють, що і де буде стояти, та який вигляд матиме нова площа загалом. Нам же розповідають, повістю змінювати майдан треба було, бо навіть запланований пам’ятник Небесній Сотні не знайшли б де поставити.

ІГОР ГОРДІЙ, архітектор:

Фактично пам’ятник посадити неможливо, тобто має бути вирішена у першу чергу ситуація містобудівна і оточення, запропована концепція і функціонального зонування самої площі “.

Функціональне зонування – це розширення пішохідних зон, препланування доріг, будівництво величезного офісного центру та навіть підземна парковка.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

“Враховано і будівництво нової бібліотеки, і можливість спорудження поруч приміщення якогось громадського значення, реконструкція дороги, з ремонтом всіх комунікацій, з будівництвом пам’ятника, який має знаходитись всередині самої площі. Крім того сьогодні є пропозиція над тим, щоб зробити там підземний паркінг на 100 машин”

Скільки коштуватиме  перепланування поки не кажуть, до того ж ще шукають інвесторів для проведення робіт. Щодо центральної споруди Площі Героїв Євромайдану, то наразі про те, як пам’ятник Небесні Сотні виглядатиме, також ще не відомо. Зараз триває лише другий етап конкурсу, його кінцевий проект побачимо у листопаді.

залишіть коментар