Прихожани приносять домашні запаси

Автор:     Опубліковано: 20 Серпня 2014 о 19:15    268 переглядів

 

До церкви люди тепер йдуть не лише з молитвами. Несуть з собою закрутки, консерви, мішки картоплі та цукру. Усе це, аби бійці на Сході знали – їх готові підтримувати. Черговий вантаж гуманітарної допомоги в зону АТО сьогодні відряджала  наша знімальна група

Біля церкви цілий  склад ящиків та мішків. Тут усе від куплених засобів особистої гігієни до привезених з домашніх підвалів власних харчових запасів.

На подвір’я якраз заїжджає машина. Два священики та волонтери розбирають, що і як пакувати в авто

 

Спочатку складають найважче, вже наверх, воду та пакунки з солодощами, чаєм та кавою.

 

Везтимуть допомогу троє волонтерів, один з них Руслан, нам розповідає – усе це поїде до Луганська. Допомагають, спільно з прихожанами, українським бійцям вже більше місяця. Їздять двічі на тиждень.

РУСЛАН ЦАРИК, возить допомогу бійцям:

“Ну на сьогоднішній день є така потреба, погода трошки вже помінялась, стали холодні ночі, потрібні теплі речі – шкарпетки, майки, футболки, отаке на сьогодні саме таке, яке нам потрібно  “.

Священик церкви, отець Олексій каже, люди допомагають безперервно, продукти привозять з усієї області. Та просить – підтримка військовим потрібна і моральна.

протоієрей ОЛЕКСІЙ ГОЛОВАЦЬКИЙ:

«Ми стараємось збирати і продукти, і засоби гігієни, медикаменти.( переб) Звертаємось до наших прекрасних чудових дівчат – пишіть нашим хлопцям листи, щоб вони мали відраду, щось і вам відпишуть».

 

залишіть коментар