Ресторани поблизу яких стріляли феєрверки, після 22:00 працювати не будуть

Автор:     Опубліковано: 4 Серпня 2014 о 19:00    305 переглядів

Від 31 липня, а саме в цей день почало діяти табу на феєрверки у Тернополі, у нашому місті працюють мобільні групи, які реагують на звернення мешканців, що надходять на короткий номер 1580. До їх складу входять місцеві міліція і поліція.

СЕРГІЙ ВОЛКОВ, начальник управління муніципальної поліції міськради

«Задача груп – виявлення і запобігання здійснення феєрверків на території міста Тернополя. Працівники міліції мали складати протоколи адміністративні за статтею 182 адміністративного кодексу. Працівники поліції мали фіксувати заклад і допомагати працівникам міліції».

Лише 2 серпня близько 22:00 у Тернополі зафіксували використання піротехніки поблизу семи закладів громадського харчування. Зараз їм загрожує штраф у розмірі від 255 до 510 гривень. Проте, це ще не все.

СЕРГІЙ ВОЛКОВ, начальник управління муніципальної поліції міськради

«Управління муніципальної поліції дає пропозицію і управління торгівлі для розгляду закладів, які причетні до запуску цих феєрверків для обмеження режиму їхньої роботи. Тобто анулювання дозволу на нічну торгівлю».

Сергій Волков закликає власників та персонал закладів громадського харчування і так само тернополян з розумінням віднестись до заборони використання піротехніки під час святкувань. Він додає, імена тих хто забавлявся феєрверками у місті невдовзі оприлюднять в засобах масової інформації.

залишіть коментар