Робота із переселенцями на Тернопільщині триває

Автор:     Опубліковано: 7 Серпня 2014 о 21:16    229 переглядів

Зустріли, розмістили та облаштували побут у Тернопільській області більше 700 переселенцям із тимчасово окупованої та території проведення антитерористичної операції. У всіх районах нашої області, за виключенням Шумського, зараз перебувають люди, які були змушені покинути власні домівки.

ВІКТОР МАСЛЕЙ, начальник УДСНС в області

«Зі всіма прибулими зустрічаються фахівці психологічної служби нашого управління, волонтери та соціальні служби. Зокрема, психологами людям надається психологічна допомога, вислуховуються їхні проблеми та допомагають налаштуватися на мирне життя. Переконують у необхідності концентруватися на планах майбутнього, облаштовуватися на новому місці та зрозуміти, що не все так погано в їхньому житті».

Переселенці отримують медичне забезпечення, а студентам та школярам надають можливість навчатись.

ВІКТОР МАСЛЕЙ, начальник УДСНС в області

 «За медичною допомогою до закладів охорони здоровя в області звернулось 50 осіб. Медична допомога надана в повному обсязі. Нарікань немає. У вищі навчальні заклади влаштовано 16 студентів Кримського державного університету ім. Георгіївського. В загальноосвітні школи області влаштовано 27 дітей. В навчально-виховні комплекси  та дошкільні навчальні заклади області влаштовано 26 дітей».

78 осіб звернулись у центри зайнятості у пошуках роботи. З них 25 працевлаштовано, 25 знаходяться на обліку і 28 знялися з нього. Попри плюси у роботі з тимчасово переселеними є й мінуси, каже Віктор Маслей.

ВІКТОР МАСЛЕЙ, начальник УДСНС в області

 «Хочеться звернути увагу на роботу міжвідомчих районних штабів стосовно подання інформації в електронному варіанті. Дуже часто ми зводимся до паперових носіїв – це затягує час і оперативність у прийнятті рішень».

Також існують проблеми із фіксацією тих людей, які покинули нашу область та повернулися на попереднє місце проживання, зазначив Віктор Маслей.

залишіть коментар