Ще десять місцевих працівників міліції поїхали на Схід

Автор:     Опубліковано: 13 Серпня 2014 о 18:57    494 переглядів

Тернопіль продовжує відправляти місцевих правоохоронців на Схід. В зону АТО поїхав черговий зведений загін зі співробітниками оперативних підрозділів.

ВАСИЛЬ ОБЛЕЩУК, начальник УМВС України в області

«Та робота, яка буде безпосередньо Вам, це, в першу чергу, це – оперативна робота, в першу чергу буде відстеження і фільтрація тих елементів сепаратистів, які на сьогоднішній день лишилися в цих населених пунктах і безпосередньо в місті Сєверодонецьку. Ту задачу, яка буде поставлена Вам, треба виконувати, але на першому місці повинна бути особиста безпека».

На швидке повернення додому надіються правоохоронці. Попри нестабільну ситуацію на Сході, розповідають бійці, свої обов’язки виконувати готові.

ДМИТРО МІНЬКО, оперуповноважений карного розшуку міськвідділу внутрішніх справ

«Основне наше завдання – відновити правопорядок і відновити роботу міліції на щойно звільнених територіях».

Проводжати захисників у дорогу прийшли їхні рідні та друзі. Розповідають, за своїх сміливців дуже хвилюються та бажання їхати на Схід підтримують. Для прикладу, тридцять років тому на місці свого сина довелось побувати й Борису – він воював у Афганістані.

БОРИС МІНЬКО, батько працівника міліції

«Їм хочу побажати щасливої дороги, щоб батьки не переживали. Я думаю, що все буде добре, вони щасливо відслужать, повернуться і все буде добре. Ще весілля зіграємо».

Поблагословити правоохоронців прийшли також священослужителі. Живими та неушкодженими вони побажали повернутись додому.

РУСЛАН ПРИТУЛА, митрофорний протоієрей УПЦ КП

«Щоб Ви в мирі, благополуччі завершили цей свій шлях, позначене місце, достойно виконали свій обов’язок і в здоров’ї і благополуччі повернулися до своєї домівки, до своєї родини і, звичайно, до нашого міста».

залишіть коментар