Сповідь бійця

Автор:     Опубліковано: 19 Серпня 2014 о 19:25    400 переглядів

Миколу Озарука вважають щасливчиком. 18 липня  в Артемівську куля потрапила йому в голову, від смерті врятувала каска. Її чоловік, як і інше спорядження, купив собі сам. У тому бою поранили 10, 4 загинуло. Сьогодні рятівний шолом чоловік вважає своїм талісманом.

МИКОЛА ОЗАРУК, боєць батальйону «Донбас»:

 «Ну просто так я не знаю. Щасливий я. Що так мені попало просто».

На Сході у Миколи було три бої. Решту часу працювали у розвідці та  охороні. Каже, чимало бійців не мають військового досвіду. Тому він переконаний, на передову треба відправляти дорослих чоловіків після 40 років. Які щось вміють і знають. Бо молоді хлопці часто гинуть.

 МИКОЛА ОЗАРУК, боєць батальйону «Донбас»:

«20 рочків, який він ще не мав дівчини, хотів познайомитись, він загинув. Всадили йому кулю в голову і в ногу. І поки довезли, він помер. А тому руку відірвало, я знімав з БМПшки. Ліва рука, всьо тільки плече і кисть, і трошки вище, а решта рука трималася. Ми знімали його з БМПшки. Я казав: відріж руку, постав в целофановий кульок, вони там пришиють».

Микола Озарук розповідає, бійці відчувають підтримку українців і отримують від них допомогу. Із того, що  потрібно тепловізори та прилади нічного бачення.

МИКОЛА ОЗАРУК, боєць батальйону «Донбас»:

 «Гуманітарка приходить весь час. Прийшло, ще ми базувались в Артемівську, то ціла фура, один небідний чоловік прислав цілу фуру всього».

Микола розповідає, займається астрологією та нумерологією. Тому до цих подій в Україні був готовий ще з 2008 року і прогнозує швидко це не закінчиться.  Бо на Сході іще чимало симпатиків Росії і не всі вони уже показали істинне лице.

МИКОЛА ОЗАРУК, боєць батальйону «Донбас»:

 «До 18 в Україні. Два роки в Криму. Поки ми це все перетовчем. Бо там підтримують 90% ДНР, ЛНР і Росію. Там батальйон роздавав, наші їхали на місце дислокації, то вони приходили, щоб їм дали, мають дати допомогу. Просто мають дати. І вся ця допомога, бабки приходили, і ця допомога, виявляється, на базарі продається».

Додому Микола Озарук повернувся кілька днів тому, каже хоче трохи відпочити і полагодити усе потрібне для бою. Й невдовзі планує продовжити захищати Україну.

залишіть коментар