Стартував Чемпіонат Європи з аквабайку

Автор:     Опубліковано: 23 Серпня 2014 о 19:05    285 переглядів

 

Чемпіонат Європи – лише з українцями. Через нинішню ситуацію серед учасників-аквабайкерів – гостей з-за кордону не буде, розповідають організатори. Проте від участі спортсмени зі Сходу та Криму таки не відмовились. Сергій – кримчанин. Удома його називають «бандерівцем». Його байк прикрашає символічний тризуб. Каже тут, на Заході, проводить більшість вільного часу.

СЕРГІЙ АНДЬОНОВ, екстремал з Криму:

“Ні, в нас проблем нема, я дуже люблю Західну Україну. Зимою я тут завжди чи на лижах, чи на борді, а літом от їздимо на аквабайках. Прекрасне місто, мені тут дуже подобається. Я хочу всім західноукраїнцям сказати: Крим – ваш”.

Попри те, що такий вид спорту, як аквабайк в Україні не надто відомий, серед учасників – той, хто ввійшов в п’ятірку кращих в світі. Вадиму лише 21, про спорт говорить зі знанням справи.

РУСЛАН МИХАЙЛОВ, зайняв 5 місце  на Чемпіонаті Світу:

” Спорт цей поки малорозвинений, ще й ситуація в країні така. Спорту взагалі зараз дуже важко, поки якось не йде”.

Поки не йде, але має усі можливості, каже нам директор змагань. Він переконаний, екстримальний акваспорт може стати улюбленим серед українців.

ВАДИМ КОРОВИЦЬКИЙ, директор змагань:

« По складності і коштам, нічим не відрізняється від іншого екстремального спорту: автомобільного, чи мотоциклетного. В Україні займатись можна, бо ми морська держава, дуже багато річок, озер».

Триватиме чемпіонат – 2 дні, серед учасників – 70 спортсменів. Їх нагороджуватимуть у 33-ти номінаціях.

залишіть коментар