Святкових феєрверків на День міста тернополяни цьогоріч не побачать

Автор:     Опубліковано: 11 Серпня 2014 о 19:04    516 переглядів

День Незалежності та День міста цьогоріч відзначатимуть, але без розмаху та феєрверків. Через події на Сході країни  у Тернополі вирішили обійтися без гучних святкувань. Перші урочистості на городян чекають 23 серпня. У День ДержавногоПрапора України на Театральному майдані піднімуть синьо-жовтий стяг.  Проведуть фестиваль вишиванки та відкриють Кубок Європи з аквабайку.  У День Незалежності в місті представлять пам’ятник жертвам депортації 1944-46 років. 28 серпня відбудеться уже традиційне для обласного центру свято замку.

ВАСИЛЬ КАРМАЗИН, заступник начальника управління культури імистецтв міськради

 «Будуть лицарські турніри, там будуть виконавці такої старосвітської такої тематики. І також будуть проводитися майстер-класи по приготуванню старовинних страв XVIIXVIII століття і такими рецептами».

Також на День міста відкриють тристоронній годинник у центрі, нагородять кращих тернополян та доповнять Алею зірок новими іменами. У парку «Національного відродження»  на відвідувачів чекатиме свято меду,  виставка квітів на патріотичну тематику та концерт. Детальну програму святкових заходів можна знайти на сайті міської ради.

залишіть коментар