Світляка таки немає серед живих

Автор:     Опубліковано: 12 Серпня 2014 о 13:31    610 переглядів

 

  Ще одне світле ім’я на небі.  Андрій Дрьомін, серед друзів – Світляк, таки помер. Хлопцю було лише 27, він пройшов Майдан та добровольцем поїхав на Схід. Його вбили снайперські постріли терористів. Досі у смерть хлопця вірять не усі.

 

 Його так і називали – Світлячок. Побратими кажуть – він справді був світлим. Мирна людина з мирною професією. Якби не війна – хлопець і далі працював би ковалем. Пішов воювати, бо сам так вирішив, попри те, що його просили залишитись в безпеці.

ЮРІЙ СИМЧИШИН, в. о. головуючого УНСО в області:

” Я був дуже проти, останній раз, коли він приїжджав, хотів, щоб він вертався сюди назад. Я думав інакше його відправити в учбовий батальйон, щоб він вчив других людей щось, але людина вирішила по-свому”

 

Загинув від кількох пострілів снайпера. В голову та тіло.   До останнього врятувати Андрія намагався його ж командир – Микола Березовий. Терористи розстріляли обох. Проте протягом усього вчорашнього дня – підтвердити, що Світляк таки мертвий – не міг ніхто.

 

ВОЛОДИМИР, брат :

“Це дуже-дуже не приємно, коли ЗМІ чомусь повідомляють те, чого насправді немає. Його в живих немає. Він в морзі лежить, в Маріуполі. А для чого писати і давати надію батькам? Їм я до сих пір не можу сказати, бо батьки  вірять сусідам, друзям, бо вони говорять щось в Інтернеті “.

Три тижні тому бачився з Андрієм Ігор Крочак. Їздив до «Азовців», як друг та журналіст. Розповідає – в смерть близького знайомого досі не вірить до кінця та сподівається – хлопця ще побачить живим.

ІГОР КРОЧАК,  знайомий Андрія:

 « Війна є війна, але ми все одно ще. Є вже підтвердження, але це по одних джерелах, по других – говорять, що все одно ще живий, але доки ми не побачимо, ми готові виїхати за ним хоч сьогодні, але чекаємо, що вирішить сім’я»

Телеканал ІНТБ співчуває родині, друзям та побратимам Світляка. Сподіваємось – війна закінчиться і молоді хлопці більше не помиратимуть під кулями. Герої не вмирають!

залишіть коментар