Своїми досягненнями ділились випускники англійської школи

Автор:     Опубліковано: 1 Серпня 2014 о 19:30    613 переглядів

Про українські традиції англійською мовою – сьогодні своїми досягненнями ділились маленькі випускники літньої школи. Нагадаємо, три тижні юні тернополяни мали змогу вивчати іноземну разом із волонтерами з Канади.

Малеча у тематичних футболках із зображенням Тараса Шевченка радо зустрічає нас. От тільки вітаються діти не українською, а англійською. За три тижні маленькі тернополяни навчились по трохи читати, писати та говорити іноземною мовою.

ВЛАДИСЛАВА, вивчала англійську мову

«My name is Vladyslava. I am ten years old. I live in Ternopil, Ukraine».

Навчали дітей англійської, граючись. Із понеділка по п’ятницю по кілька годин муштрували нові слова. Аби зацікавити малечу, часто виходили на вулицю, розповідають волонтери, а також співали пісні та грали рухливі ігри.

НАТАЛІЯ СОВІНСЬКА, вчитель англійської мови (Канада)

«Пробували якомога більше розмовляти з ними, спілкуватися, співати, особливо діти дуже полюбляють пісні, і пан Тарас має чудовий голос. Особливо їм подобається, коли ми і стрибаємо з ними, і граємося, але в цей же час ми їх навчаємо мови також. Їм швидше запам’ятовується у такий спосіб».

У наше місто волонтери приїхали із Канади. Пані Наталя – тернополянка, але близько восьми років проживає закордоном. Натомість пан Тарас народився у Вініпезі. Його батьки українці. Тому своїм обов’язком вчитель вважає поділитись досвідом і надихнути малечу на вивчення англійської мови.

ТАРАС МАЛЮЖИНСЬКИЙ, вчитель англійської мови (Канада)

«Вони приходять до нас на різних рівнях, так що моє завдання є тільки, щоб вони почули, вивчили алфавіт, почали говорити короткими реченнями, відповідаючи на запитання простенькі, і тим способом, щоб вони заохочувались далі продовжувати свою науку».

Перед початком занять дітей поділили на дві групи. Менших – від шести до десяти років – навчали алфавіту, звуків та перших основ англійської мови. Старші ж практикуватись у правильній вимові та письмі.

ТАРАС МАЛЮЖИНСЬКИЙ, вчитель англійської мови (Канада)

«Так що, як люди мене питають, звідки та програма, то є з мого досвіду, як довголітній вчитель в Канаді».

Це вже вдруге у нашому місті дітей навчають англійської мови. Нагадаємо, заняття безкоштовні. Цьогоріч волонтери переїхали у бібліотеку, що на вулиці Стуса. Розповідають, наступного літа обов’язково відвідають Тернопіль знову й вихованців приймуть більше.

Малеча ж таким навчанням залишилась дуже задоволена.

МАРІЯ, вивчала англійську мову

«Слів новий, яких я ще не знала, багато пісень, яких я можу в школі заспівати, які я буду знати до першого вересня. Дуже рада, що я сюди попала».

ВЛАДИСЛАВА, вивчала англійську мову

«Пан Тарас бере методи дуже цікавими способами. Він з нами грається, на дворі ми також вивчаємо англійські слова і граємося. Ми пишемо на англійській мові в зошитах».

Допомагають та підтримують добру ініціативу українських канадійців, небайдужі відомі тернополяни.

РОМАН ЗАСТАВНИЙ, політик, меценат

«Ці діти так само мають можливості досконало знати англійську мову, поспілкуватися, взнати про ті далекі країни, про які вони читають статично, а в процесі такого діалогу вони стають їм ближче. Тобто ми бачимо, що світ стає просто відкритим».

Нового навчали не лише волонтери. Своїм патріотизмом ділились також маленькі тернополяни. Саме вони надихнули вчителів на вивчення українського гімну англійською мовою.

залишіть коментар