Тернопіль потребує ще волонтерів та допомоги для бійців

Автор:     Опубліковано: 23 Серпня 2014 о 02:59    437 переглядів

 

 

Попри те, що їх багато, зайвих рук не буде. Волонтери просять зголошуватись та і надалі приносити хто що може, аби допомогти нашим бійцям в АТО. Як стати доброчинцем та що потрібно бійцям – тема волонтерства – далі.

Учора до прикладу збирались підприємці-волонтери. Більшість з них, вже так чи інакше допомогу або збирають, або возять. Розповідають – це не просто, але за час своєї діяльності вже знають що та як робити. Кажуть своїм досвітом готові ділитись з новими помічниками. Наразі наголошують, чи не найголовніше – бути надуважними.

ВІТАЛІЙ СОРОКОЛІТ, волонтер :

“Ми повинні робити добро, але разом з тим бути пильними, стосовно того, що ми везем, як ми передаєм, і в один бік і в другий, бо це може нести досвід Майдану, коли разом з пакунком ліків передали вибухівку”.

Не зайвими будуть вільні руки, каже волонтерка Христина. Що ж до того, що потрібно хлопця, де і в чому спати та тепла білизна, бо ночі вже з заморозками. Розповідає все, що везуть з часом потребує оновлення.

ХРИСТИНА ФЕЦІЦА, волонтерка:

” Не будьте байдужими, прошу всіх. Волонтери постійно потрібні Те, чим ми забезпечуєм, потребує оновлення, бронежилети нищаться, пошкоджуються, палатки, які купуєм, «Градом» постріляли, холод іде, їм потрібен теплий одяг, термобілизна, спальники, карімати”

Аби допомога справді була суттєвою, підприємці наголошують – треба скоординовувати свої дії. Та погоджуються, чи не найперше питання – це гроші, бо лише бронежилетів, теплові зорів та іншого захисту звичайні люди не приносять.

  • Працюю в службі порятунку. Дуже потрібен бойовий одяг для працівника пожежноі охорони- це штани-комбінезон та куртка з світловибиваючими полосами 5 комплектів. Допоможіть. 0661996961

залишіть коментар