Тернопільська «Нива» вже готується до понеділкової гри

Автор:     Опубліковано: 10 Серпня 2014 о 08:08    570 переглядів

Мало не щодня у Тернополі піднімали питання про існування футбольної команди «Нива». Фінансова нестабільність, точніше відсутність коштів у клубі загрожувала зникненню «жовто-зелених» з футбольної карти України. Проте, пропустивши дві гри у цьому сезоні керівництво клубу все ж зібрало команду.

ТАРАС БУРАК, кореспондент 

«Ніхто не вірив в те, що команда збереться. Проте їм це вдалося. Про гроші керівництво клубу говорити не хоче».

АВТАНДІЛ МДІНАРАДЗЕ, президент ФК «Нива» (Тернопіль)

«Ми прийняли рішення, що будемо самі її утримувати. Умови, на яких буде команда – це наше внутрішнє питання. Я обговорюю і кожен футболіст буде знати за що і як він грає. Ми намагаємся, щоб була стабільність у команді і не було ніяких особливих коливань ніяких, які були раніше. І взагалі я візьму собі за правило ніколи більше не обговорювати ніякі фінансові питання».

Футболістам «Ниви» до короткотривалих зборів і підготовки до ігор в авральному режимі не звикати. Гравці раді, що команда збереглась. Також не приховують емоцій від конкуренції із ще однією тернопільською командою.

АНДРІЙ ГРИНЧЕНКО, гравець ФК «Нива» (Тернопіль)

«Конкуренція з ФК «Тернопіль» – це теж не мало важливо для нас і для футбольного світу Тернополя. Я думаю так. А чи зможемо ми підготуватися – це час покаже. Але ви знаєте як ми зимою зібрались. Я думаю ми непогано виглядали. Постараємся цього разу виглядати не гірше».

Чимало гравців основи покинуло команду, проте зараз на зборах у «Ниви» більше десятка новачків. Виконувач обов’язків головного тренера «Ниви» Богдан Самардак наразі не знає, хто з них залишиться у клубі,  а з ким доведеться попрощатись.

БОГДАН САМАРДАК, в.о. головного тренера ФК «Нива» (Тернопіль)

«Ще не знаю, хто буде в понеділок грати першу офіційну гру. Але з часом ми вже розберемся хто буде з нами. Я думаю, що достойно закінчимо сезон. Щастя, що ми є. І починаємо першу гру домашню вдома».

У суботу «Нива» зіграє товариський матч у Волочиську, щоб підготуватися до вже офіційної гри з дніпродзержинською «Сталлю», яка запланована на понеділок, 11 серпня.

залишіть коментар