Тернопільського дербі у суботу не буде

Автор:     Опубліковано: 1 Серпня 2014 о 11:50    242 переглядів

Чотири кроки з боку керівництва команди «Нива», про які нещодавно домовились голова облдержадміністрації з президентом клубу ще не зроблені. Тому вирішити фінансові проблеми і тим самим дати змогу «жовто-зеленим» розпочати виступи у Чемпіонаті України з футболу не вдається. До цього часу ніхто не озвучував цих чотирьох кроків. Але прийшов час розкрити карти. Перше, що турбує чиновників – прозорість фінансових потоків через команду, якої наразі немає.

ОЛЕГ СИРОТЮК, голова Тернопільської облдержадміністрації

«Має бути аудит, має бути прозора робота, мають бути дані відповіді на запитання, що таке бюджет компанії і які в неї борги. Яка природа походження фінансування і куди вони витрачаються. Відповіді на це запитання немає не лише обласна адміністрація. Федерація футболу України так-само відповіді не має. І аудиторського висновку по діяльності команди за 2013 рік».

З обласного бюджету виділити кошти на футбольний клуб зараз немає змоги. Адже витрати на «Ниву» цьогоріч не передбачені. Врятувати «жовто-зелених» зможуть самі ж фанати, каже Олег Сиротюк. Про це також домовлялись за зачиненими дверима керівники клубу і області.

ОЛЕГ СИРОТЮК, голова Тернопільської облдержадміністрації

 «Коли вболівальники, фан-клуб зможуть стати акціонерами команди, війти в правління. Бачити, що відбувається з фінансовими потоками і в такому форматі працювати. Звичайно це питання інших меценатів, інших спонсорів, які би могли вкладатися і фінансувати компанію».

Наразі позитивних змін у фінансуванні «Ниви» немає. Чи вийде на поле команда у цьому році також не відомо. Адже переносити матч за матчем так-само не вихід, каже Олег Сиротюк.  До речі частина футболістів «Ниви» вже покинули команду і зараз виступають за інші українські клуби.

залишіть коментар