Тернополяни проти спорудження ще одного будинку на вул. Будного, 50

Автор:     Опубліковано: 6 Серпня 2014 о 20:11    293 переглядів

Заборонити спорудження будинку навпроти, просять жителі квартир, що на вулиці Будного, 50. Нагадаємо, кілька днів тому люди знесли огорожу навколо зони будівництва. Учора ж тернополяни звернулись до міської ради із проханням надати копії усіх дозволів на зведення дому.

Спортивний майданчик замість новобудови, з таким проханням звернулись тернополяни до міського голови. Власники квартир, що на вулиці Будного, 50, готові власним коштом спорудити відпочинкову зону. Новий дім, розповідають жителі, менш потрібний, аніж майданчик, до того ж, місце забудови, кажуть, не дуже зручне.

Жителька будинку на вул. Будного, 50

«Там північна сторона. Після третьої години ми три години маємо сонце. Коли буде стояти цей будинок, то сонця взагалі не буде».

Новобудову, розповідають тернополяни, можна спорудити на будь-якій іншій вулиці міста. А сто квадратних метрів землі, яка відведена на будівництво дому, просять передати під керування громаді.

ТАРАС БІЛАН, голова ГО «Тернопільські підсумки»

«На протязі п’яти днів, згідно з закону, ми просимо надати копію всіх документів по цій забудові, щоб ми могли ознайомитись. Друге питання – ми просимо на цей період, до вивчення документів, десять днів, ніяке будівництво не проводити. І після того просимо довести до відома міського голови, що громада просить там все таки розмістити міні-спортивний майданчик, і громада готова за свій кошт його облагородити».

Міська рада готова розглянути звернення громади. Наша знімальна група буде слідкувати за розвитком подій на вулиці Будного.

залишіть коментар