Три мішки наркотиків мали привезти в Тернопіль

Автор:     Опубліковано: 29 Серпня 2014 о 19:10    1 096 переглядів

Везли і не довезли. Три мішки марихуани в одній машині, таки доїхали би до міста якби не даішники. Куди такий багаж везли та головне кому,   власники мішків досі мовчать. Подробиці далі у сюжеті від наших колег з міліції.

В багажнику, салоні, під сидінням і навіть у «бардачку», де тільки могли, ховали марихуану  четверо тернополян. Три мішки хлопці намагалися завезти у Тернопіль, проте на в’їзді до міста їхню автівку зупинили ДАІшники.

РОМАН САМОЙЛІЧ – інспектор роти ДПС УМВС України в Тернопільській області

“ При перевірці документів та спілкуванні з водієм, було помічено, що він хвилюється і веде себе неадекватно. В багажному відділенні було виявлено мішок білого кольору з рослинами схожими на марихуану. Мною відразу було повідомлено чергового і на місце викликано слідчу групу».

Машина їхала зі сторони Байківців. Крім водія у ній було ще троє хлопців. Проте звідки наркотовар і куди його везли,  усі четверо поки не кажуть та від свідчень відмовляються. Наразі хлопцям «світить» стаття за незаконне зберігання та перевезення наркотиків.

  • “Три мішки наркотиків мали привести в Тернопіль” – мали ПРИВЕЗТИ. ПРИВЕСТИ можна корову з пасовиська. А товар річ яку транспортують не власним ходом то ВЕЗУТЬ.

залишіть коментар