У Тернополі не стрілятиме

Автор:     Опубліковано: 1 Серпня 2014 о 11:50    743 переглядів

Піротехнічними забавками у Тернополі вже не потішишся. На час проведення антитерористичної операції на сході України в нашому місті заборонили використання феєрверків. Таке рішення прийняли на засіданні виконавчого комітету міськради.

Христина та Ігор спланували весілля ще на початку року. Зважаючи на те, що відбувається в Україні від феєрверку молодятам довелося відмовитись.

ХРИСТИНА та ІГОР, молодята

«В нас в самих не було бажання в цей час давати феєрверки. – В нас буде вогняне шоу, щось типу цього».

Тернополяни також не в захваті від гучних святкувань із танцями та феєрверками.

БОГДАН, тернополянин

«Війна йде в Україні. І воює Україна з Росією. А тут піротехнічні засоби – це веселить людей. А як можна веселитися коли йде війна? І заборонити ті танці і ту попсу російську».

МАРІЯ, тернополянка

«Переживання ті кожен день, які ми бачимо по телебаченню – вже того достатньо. Я собі уявляю, що робиться там. І святкувати гучно, мені здається, це просто якось злочинно по відношенню до тих людей».

Продавець одного із магазинів піротехнічних засобів Наталя по  телефону розповіла, що продаж припинять. Наразі закриватись не планують.

НАТАЛЯ, продавець піротехнічних засобів

«Така ситуація в країні. Тому, на даний час, будемо продаж припиняти. Поки-що ми плануємо не закриватися».

Допоки не завершиться антитерористична операція, у Тернополі використання піротехніки заборонено. Таке рішення прийняли на виконкомі міськради.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

«Люди переживають, бо не розуміють що робиться, чи це йде святковий салют, чи це військові дії не дай Бог почалися. Це негативно впливає на всіх мешканців. Тому враховуючи ситуацію, тим-більше ці засоби можна використовувати для якихось негативних цілей. Тому було прийнято таке рішення».

Серед закладів громадського харчування, ресторанного та готельного господарства проведуть роз’яснювальну роботу спеціалісти управління торгівлі, побуту та захисту прав споживачів. Контролювати та інформувати про виконання даного рішення повинна муніципальна поліція Тернополя.

залишіть коментар