В Тернополі вишивають Україну

Автор:     Опубліковано: 27 Серпня 2014 о 19:36    308 переглядів

 Вишиту Україну робитиме вся держава. Розпочали вишивати у Вінниці, вже свої області зробили Рівне та Луцьк, а від сьогодні – за мапу взялись і тернополяни. Про ідею вишитої України – далі від Юлі Медвідь.

Сьогодні з обіду карту вишивають ті, хто вміє та ті, кому хочеться. Ці дві подруги, обидві до слова Іри, навіть вишиванки вдягнули, аби за полотно братись по-особливому.

ІРА

« Так, я вишиваю, картини зазвичай, вишитий рушник собі на весілля. Потрібно завжди самому вишивати,  бо вкладаєте всю душу і відповідно так воно відбивається на життєвій дорозі»

ІРА

« Я вмію вишивати, але на даний момент роблю це, аби підтримати акцію. Ну я думаю, після цього буду вишивати і надалі»

Восьмирічна Настя – вишивати вже вміє. Соромиться, але показує нам чим планує допомогти.

 НАСТЯ

« Я вишиваю синьою ниткою, щоб була красива»

За ходом роботи спостерігають не лише вишивальники. А й представники Книги рекордів України. В організаторів на меті – побити попередній рекорд, де одне полотно вишивало аж 236 осіб.

ЮЛЯ МЕДВІДЬ, кореспондент ІНТБ

« Щоб карта справді стала рекордною, потрібно, щоб її вишивало якомога більше людей. Аби підтримати цю акцію – долучились і ми. Нам довірили східний кордон».

 Полотно з усіма областями. Вишиватимуть його у кожному місті, кажуть організатори. Не оминуть ані Схід, ані Крим.

ДМИТРО ГАЙДУЦЬКИЙ, голова ГО «Автомайдан Тернопіль»:

“Східні області будуть вишиватися по мірі можливості, бо ми розуміємо, що там дуже важко. Є ще також на мапі Автономна Республіка Крим, наш Крим, він буде вишитий. Мета така, що будуть вишивати біженці, які колись переселились”.

Вишиватимуть Тернопільщину до суботи, далі довершувати картину будуть у Львові. По закінченню робіт, які запланували до річниці подій Майдану, «Вишиту Україну» повісять у новому Парламенті.

 

залишіть коментар