Все про Тернопіль відтепер можна знайти на одному сайті

Автор:     Опубліковано: 5 Серпня 2014 о 19:30    328 переглядів

Залучити до співпраці та використовувати інформацію, про той чи інший заклад, мають на меті розробники сайту ternopiltravel.com. Зараз ресурс вже налічує чимало корисної інформації, яку можуть використовувати, як тернополяни, так і гості міста.

ЮРІЙ ДЕЙНЕКА, начальник управління стратегічного розвитку міськради

«Інформація про готелі, інформація про туристичні компанії, туристичні маршрути, інформація про історію міста Тернополя, інформація про студентське життя міста. Ми приділяємо на цьому сайті багато уваги студентам, тому, що Тернопіль – студентське місто. В нас дуже багато фестивалів в Тернополі відбувається, студентських, перш за все, і тому студентська спільнота активно долучилась до розробки цього сайту».

Також на сайті розмістили розклад та маршрути по яким курсує громадський транспорт нашого міста. Розробники подбали і про те, щоб туристи не заблукали, тому розробили путівник, яким також можна скористатися на ресурсі.

ЮРІЙ ОСТАПЕНКО, представник готельного бізнесу

«Це те, з чим ми зустрічаємося кожен день. Тому що до нас приїжджає маса людей і їх цікавить перше питання, якщо спілкуєшся з туристами, куди можні піти і що подивитися в місті. Це якраз те, що ми бачимо – це дуже добре і вчасно. Це допоможе людям».

Також на сайті планують розміщувати останні новини міста, прогноз погоди, курси валют.

ВОЛОДИМИР КАШИЦЬКИЙ, начальник відділу міжнародного співробітництва і туризму міськради

«Ми живемо в інформаційному часі і відповідно інформація дуже потрібна для того, щоби пропагувати місто. В місті багато зараз робиться. Про події, обмінюватися інформацією. Ми відчули не тільки в Тернополі, але взагалі в світі, які навіть стосовно України відбуваються. Думаю це питання надасть допомогу, як туристичним фірмам налагоджувати контакти, так і відповідно готелям завантажувати туристами».

Наразі на сайті можна почитати тільки українською мовою. Проте спеціалісти працюють над адаптацією інформації англійською та польською. До наповнення сайту можуть долучитися і самі тернополяни. Для цього варто звернутись із пропозиціями у міську раду. Офіційну презентацію ресурсу планують провести на День міста.

залишіть коментар