Заробітчанську долю у віршах презентували тернополянам

Автор:     Опубліковано: 7 Серпня 2014 о 21:25    306 переглядів

Шукаючи кращого життя за межами України автор збірки «Заробітчанські дзвони: Хроніка ностальгії» Степан Герилів побачив чимало. Усі переживання тих, хто опинився за кордоном описав у віршах, які об’єднав під однією палітуркою.

СТЕПАН ГЕРИЛІВ, автор збірки «Заробітчанські дзвони: Хроніка ностальгії»

«Я, перебуваючи за межами України, жив в Канаді півтора роки, майже два роки. В Греції жив в Афінах. І майже 10 років перебував в Америці. І ці всі жалі, болі, тривоги вилилися в цю невеличку мою поетичну збірку».

Степан Герилів каже, доводилось бачити, як чужа для українців країна псує долі заробітчан.

СТЕПАН ГЕРИЛІВ, автор збірки «Заробітчанські дзвони: Хроніка ностальгії»

«Багато людей там лишаються і комусь соромно назад повернутися. Хтось не має навіть за що повернутися. Я хочу показати ті нещасні долі, які там є. Чи в Канаді, особливо в Америці. Це нещасні люди. Це мільйони наших людей. Я бачив, як вмирали наші люди під плотом, хтось в тюрму сідав».

Свою поетичну збірку Степан Герилів спрямовує молодому поколінню. Перед тим, як залишати Україну у пошуках кращого життя, варто замислитись про свою подальшу долю, каже автор.

СТЕПАН ГЕРИЛІВ, автор збірки «Заробітчанські дзвони: Хроніка ностальгії»

 «Я її задумував для молодих людей, які хочуть залишити рідну Україну. Перечитали її і задумались чи варто покидати нашу рідну неньку Україну».

залишіть коментар