Злодійський квартет грабував банкомати

Автор:     Опубліковано: 1 Серпня 2014 о 11:51    439 переглядів

Четверо тернополян, один з яких – неповнолітній, заробляли тим, що обкрадали банкомати. Увагу правоохоронців чоловіки привернули ще коли пограбували магазин у Теребовлі. Тоді злочинцям перепало близько 4-ох сотень гривень. Однак у міліції встановили – цікавили порушників не гроші, які були в касі, а банкомат, до вмісту якого вони, втім, добратися не змогли. Відтак, коли злодійська четвірка планувала іншу «справу», за ними вже пильно стежили. Наступною ціллю зловмисників був банкомат, що знаходився в приміщенні банку в одній із селищних рад Козівського району.

НАТАЛІЯ СЬОМИР, в.о. завідувача ТВБВ №10019/59 смт. Козлів (Козівський р-н):

«В 4:35 поступив до мене перший сигнал на телефон. Другий сигнал поступив в 4:40. Я піднялася з ліжка, як могла найшвидше. Вдягнулася, розбудила чоловіка. Сіли в машину і приїхали бусом. Він заїхав освітити задній вхід приміщення селищної ради. Я побачила в темноті… Вже світало, але я побачила, що двері були відкриті».  

ВАСИЛЬ ОБЛЕЩУК, начальник УМВС України в Тернопільській області:

«Користуючись недостатньою технічною укріпленістю, попередньо пошкодивши автономну сигналізацію, шляхом розрізу болгаркою задньої частини автомату, викрали касети із готівкою в сумі 160 тисяч гривень».

Дорогою до Тернополя правопорушники гроші вийняли, а металеві касети скинули в ставок села Підгороднє. Після цього в будинку одного з них частину коштів поділили, а решту переклали з автівки, якою їздили на «справу» в іншу – щоб замести сліди.  Втім, зловмисників це не врятувало. Під час обшуку в організатора злочинної групи – 28-річного тернополянина, вилучили поліетиленовий пакет з купюрами. Серед іншого – два авто, які зловмисники використовували для поїздок, газовий пістолет, болгарки, лом, рукавички, маски, автомобільну радіостанцію. За словами правоохоронців, були й сучасні інструменти для розрізання металевих предметів та автономне газозварювальне обладнання. На черзі – обшуки помешкань інших членів групи.

ОЛЕГ МАТВІЇВ, старший слідчий в особливих питаннях слідчого управління УМВС України в Тернопільській області:

«Підозрювані особи в скоєнні даного злочину попередньо домовлялися про скоєння даного злочину. Обговорювали, хто що має робити. Також готували вилучені речові докази».

Наразі чоловікам інкримінують частину третю статті 185 Кримінального кодексу України – крадіжка, поєднана з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище або що завдала значної шкоди потерпілому. Втім, за словами правоохоронців, злочинцям «світить» ще одна кримінальна стаття, за організованість.

 За матеріалами ВЗГ УМВСУ в Тернопільській області

 

залишіть коментар