4 вересня продовжили ремонт дороги на Шептицького

Автор:     Опубліковано: 4 Вересня 2014 о 20:33    554 переглядів

Ремонтні роботи на Карпенка тривали близько місяця. Незаважаючи на примхи погоди, кажуть комунальники, у терміни практично вклалися. У середу влаштували верхній шар проїзної частини. В четвер проводили роботи на зупинках громадського транспорту і на заїздах міжбудинкових територій.

ОЛЕГ ВІТИК, начальник відділу технагляду міськради:

«Значить розмітка буде нанесена після формування дорожнього одягу, це через 14 днів, так як згідно ДСТУ, ДБНів».

За попередніми підрахунками, оновлення обійшлося в трохи більше чотирьох мільйонів гривень. Гроші вдалося зекономити, кажуть комунальники, бо через спротив мешканців, не встановлювали дві нові зупинки громадського транспорту.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

 «Залишилось ще доробити сусідні двори, заасфальтувати, тому що тут зроблений комплексний підхід. Бачите, що зроблена і пішохідна частина, тротуар повністю, минулого року ми зробили двір Карпенка, 13. В цьому році Карпенка, 15, 17. З одночасним зняттям питань, тому що постійно ці двори підтоплювало, зроблено централізоване водовідведення, яке виведене на основну дорогу».

Сьогодні продовжили ремонт вулиці Шептицького, який розпочали два місяці тому. Спершу там замінюватимуть інженерні мережі. Усі роботи планують завершити до кінця наступного  тижня.

Через ремонт Шептицького, від вулиці Оболоня до стоянки автомобілів, перекрили рух транспорту.

ОЛЕГ ВІТИК, начальник відділу технагляду міськради:

 «Залишається половина дороги по Шептицького, що можна проїхати до автовокзалу. З виїздом на вулицю Об’їзну. З Об’їзної звертайте, будь ласка, увагу всі на знаки, там стоїть біля моста знак «тупик». Але з Об’їзної можна заїхати тільки до заїзду на автовокзал. І розворот і назад. Тому що повторюся Оболоня одностороння. З вулиці Живова можна тільки заїхати до гуртовні на Збручі».

 Після закінчення робіт на Шептицького, комунальники візьмуться за ремонт Оболоні. За планом вона буде перекрита з 15 вересня  по 10 листопада.

 

залишіть коментар

ІНТБ

Потрібно бачити!