На благодійному концерті у Тернополі збирали гроші українським бійцям

Автор:     Опубліковано: 9 Вересня 2014 о 23:46    738 переглядів

Мистецький благодійний арт-фестиваль, покликаний допомогти тим, хто зараз стоїть на захисті нашої держави на Сході, провели у Тернополі. Під час концерту поміж людей ходили волонтери зі скриньками. Ще одну розмістили безпосередньо на сцені. Усі зібрані кошти, запевняють організатори, підуть на потреби українських бійців.

ВАСИЛЬ КАРАПУЛЬКО, директор Західної регіональної філії Української дирекції з питань організації концертно-гастрольної діяльності та фестивалів:

«Це – перша акція в підтримку нашої армії. Таких ще буде багато. Дай Боже, щоб ті акції не були потрібні. Але ми проводимо».

До арт-фестивалю долучилися артисти з Тернополя, Луцька, Володимир-Волинського та Києва. Загалом – більше 20 учасників.

ЮЛІЯ БАШТА (м. Тернопіль):

«Я б хотіла допомогти бійцям АТО, щоб вони всі повернулись додому, живі, здорові. Я дуже це підтримую».

АНАСТАСІЯ ПРАЧУК (м. Тернопіль):

«Підтримати тих хлопців, які там воюють за нас, на Сході. Щоб вони перемогли, щоб не гинули, щоб вернулися до своїх сімей».

Квартет «АКОРД» (м. Тернопіль):

«Всі мусимо ми допомагати тим хлопцям, тому що інакше за нами перемоги не буде».

«Кожен на своєму місці, де б він не був, де б не працював, мусить долучитися зараз до допомоги нашій армії, нашим хлопцям. Ми можемо співати, можем так долучитися. Хтось може зварювати захист для БТРів, він так долучається. Коли кожен з нас почне займати таку громадську позицію, перемога буде якнайшвидше».

Дійство на Театральному майдані привернуло увагу тернополян. Люди переконані – такі речі зараз дійсно корисні.

 МАР’ЯНА:

«Багато людей не знає, як і куди можна допомогти і т.д. і т.п. А такі концерти, я вважаю, допомагають людям висловити свою точку зору, ідею і т.п.»

НАДІЯ:

«Просто… Знаєте, немає слів сказати, що робиться зараз в нашій країні.  Хочеться допомогти тим людям, що за нас борються».

 

залишіть коментар