На Тернопільщині грабіжники жорстоко побили дідуся

Автор:     Опубліковано: 26 Вересня 2014 о 21:36    682 переглядів

На Тернопільщині грабіжники жорстоко побили 79-річного дідуся. Злочин трапився у селі Ковалівка Монастирського району.

АНАТОЛІЙ ДЕМЧАК, зять потерпілого:

«На момент події був тато. Тобто, моєї жінки тато. І його дочка. В 7:00 приблизно – 7:15 тато, виходячи з хати, стук в двері. Він відкриває – на порозі двоє чоловік в масках. І наносять йому тілесні ушкодження по голові. Розбили в трьох місцях голову».

Про те, що старенький вдома – не сам, нападники, вочевидь не знали. Дочка потерпілого почала кричати, чим налякала зловмисників.  Ті кинулися навтьоки, викидаючи дорогою знаряддя злочину.  Затримали їх по гарячих слідах недалеко від місця події.

АНДРІЙ ГОЖІЙ, начальник Монастириського РВ УМВС України в Тернопільській області:

«В ході проведення слідства і попередніх розшукових дій було встановлено, що даними зловмисниками є двоє жителів Львівської області, 1993 і 1992 років народження. Один з них судимий. В ході подальшого проведення перевірки було встановлено, що один із цих зловмисників є родичем потерпілих».

До нападу, кажуть правоохоронці, хлопці  ретельно підготувалися.

АНДРІЙ ГОЖІЙ, начальник Монастириського РВ УМВС України в Тернопільській області:

«Заготували заздалегідь маски, заготували заздалегідь предмети для спричинення тілесних ушкоджень. Предмет також, схожий на пістолет. І, також, при огляді даних осіб, в них були в кишенях виявлені квитки на рейсовий автобус Бучач-Львів». 

Один із затриманих каже – на злочин зважився через відсутність грошей та погану роботу. Підзаробити в такий спосіб йому запропонував товариш – родич потерпілих.

Затриманий:

«Коли він вийшов, я вийшов з пістолетом і направив на нього пістолет. Він почав кричати сильно. Я забоявся. І дальше Руслан почав його бити. Ми побігли за ним в хату. Вибігла тьотка. Я забирав Руслана, він показував тьотці, щоби дала гроші. Пальцями показував, як би. Тьотка казала: «В нас нема грошей». Я його тягнув. Ми хотіли втікати. Забирав його. Потім він подивився на то всьо і вже сам побіг за мною».  

Наразі обоє чекають суду у Монастириському ізоляторі тимчасового тримання. Хлопцям загрожує від 8 до 12 років позбавлення волі. Потерпілий дідусь проходить обстеження в Івано-Франківську. Його стан – важкий.

ВОЛОДИМИР СЛЮСАРЧИН, сільський голова с. Ковалівка:

«Моя така особиста думка: таких… ну, це «людей» не можна назвати… Їх в перші ряди в АТО відправити. Там нехай здобувають Україну. А тут по людях заробляти не треба».

 За матеріалами ВЗГ УМВСУ в Тернопільській області

залишіть коментар