«Ниві» на тернопільський стадіон – зась!

Автор:     Опубліковано: 19 Вересня 2014 о 19:50    716 переглядів

«Ниву» більше не пустять грати на тернопільський стадіон. Причина, каже його директор Ігор Шушкевич, – заборгованість за оренду спортивної арени.  За минулий рік «Нива» завинила комунальному підприємству «Тернопільський міський стадіон» близько 24-х тисяч гривень. Хоча й мали б платити за оренду суто символічну суму – усього 500 гривень за матч. До цього додалися ще й борги цьогорічні. За словами Ігоря Шушкевича, дирекція стадіону неодноразово зверталася до керівництва футбольного клубу з проханням сплатити те, що винні. Втім, досі безрезультатно.

ІГОР ШУШКЕВИЧ, директор КП «Тернопільський міський стадіон»:

«Є рішення суду, датоване 2 квітня 2014 року про примусове стягнення заборгованості. Досі ми, йдучи назустріч футбольному клубу, не давали руху цьому рішенню, хоча ми рано чи пізно змушені подати у виконавчу службу  для примусового стягнення заборгованості. За цей рік ФК «Нива» вже винен нам в районі 40 тисяч гривень. Тобто, разом заборгованість сягає понад 67 тисяч гривень».

Неабиякої шкоди стадіону, нарікає його керівництво, завдають і надто палкі вболівальники команди. В підтвердження демонструють  фан-сектор «Ниви» – чимало крісел там просто виламані. Пошкоджена й огорожа. За словами Ігоря Шушкевича, через неналежний стан сектору, комунальне підприємство вже отримало попередження від Федерації футболу із забороною пускати туди вболівальників. Відповідати за поведінку своїх фанатів матеріально повинен сам футбольний клуб, що, запевняє директор стадіону, було чітко прописано в договорі оренди.

ІГОР ШУШКЕВИЧ, директор КП «Тернопільський міський стадіон»:

«Сплачуємо заробітну плату працівникам, змушені сплачувати комунальні послуги. Тобто, газ, вода, світло. Договір оренди я не підпишу, поки не буде сплачена заборгованість. Тому що я не можу далі вводити підприємство в борги. Дійде до того, що я не буду мати чим заплатити людям гроші».

Втім, наразі у місті вже з’явилися афіші, які повідомляють про домашній поєдинок «Ниви» з охтирським футбольним клубом «Нафтовик-Укрнафта»,який повинен відбутися цієї неділі.

РОМАН МАЦЮПА, директор ФК «Нива» (телефоном):

«Грати будуть тільки в Тернополі. Якщо в Тернополі нам не дадуть стадіон, значить, гри зовсім не буде. Я вам говорю так, як воно є. Але гра буде, мають бути афіші вже».

Натомість директор стадіону Ігор Шушкевич офіційно заявляє: жодного звернення від представників «Ниви» стосовно надання стадіону на недільний матч не було. Доречно нагадати, що під час тернопільського дербі фани «Ниви» відзначились хамською поведінкою по відношенню до ФК «Тернопіль». Чимало футбольних експертів, ветеранів тернопільського футболу, пересічних городян, та навіть священнослужителі, засудили таку поведінку фанатів. Наразі даний випадок перебуває на розгляді дисциплінарного комітету ФФУ.

 

залишіть коментар