Тернопільських правоохоронців обстежуватимуть на сучасному обладнанні

Автор:     Опубліковано: 18 Вересня 2014 о 20:00    299 переглядів

Тернопільських правоохоронців, що поїдуть на Схід, обстежуватимуть за допомогою нового обладнання. Для лікарні з поліклінікою сектору медичного забезпечення УМВС придбали сучасний діагностичний автоматизований комплекс «Кардіо+». Він, за словами медиків, дасть змогу проводити діагностику фізичного стану людини і ресурсів її організму.

ГАЛИНА ГОДЬКО, кардіолог лікарні з поліклінікою сектору медичного забезпечення УМВС України в області:

«Ми маємо можливість аналізувати серцевий ритм, виявляти приховані порушення серцевого ритму, прояви ішемічної хвороби серця. І визначати рівень працездатності людини. Люди перебувають в надзвичайних, в екстремальних ситуаціях, і ми не знаємо, наскільки є резерви в даної людини перебувати в цих умовах. Це обладнання дає нам можливість перевірити цей стан, обєктивізувати цей стан».

Новий апарат, кажуть в обласній міліції, унікальний тим, що дозволяє обстежувати пацієнтів на піку фізичного навантаження. Усе медичне обладнання, яке було у закладі до цього часу, такої можливості не давало – правоохоронців оглядали лише в стані спокою.

ОЛЕГ ЛЯХОВИЧ, заступник начальника УМВС України в Тернопільській області:

«Будемо надіятися, що за допомогою даного діагностичного центру, за допомогою наших хороших лікарів, ми зможем і надавати допомогу співробітникам, які повертаються із зони АТО, а також – ветеранам, пенсіонерам. І будемо забезпечувати хорошу діагностику».

Медичне обладнання обійшлося обласному управлінню міліції майже в 70 тисяч гривень.

 За матеріалами ВЗГ УМВСУ в Тернопільській області

залишіть коментар