Тернопільським дітям показали, як можна проводити дозвілля

Автор:     Опубліковано: 12 Вересня 2014 о 20:06    568 переглядів

Східні танці, пухнасті кролики чи дідухи з соломи – залишається лише обрати те, що більше до душі. Аби показати маленьким та навіть – дорослим тернополянам, чим можна зайняти себе у вільний від повсякденних справ час, у місті провели День дозвілля під назвою «Колесо пізнання». Організатори дійства кажуть: вибір зробити простіше, коли можливі варіанти зібрати в одному місці.

ІРИНА НЕСТЮК, директор Тернопільського обласного молодіжного центру праці:

«Тут представлені різні секції. Спортивна, мистецька, танцювальна… Фактично, в кожній секції вони можуть спробувати свої сили, взявши участь у безкоштовному майстер-класі. Окрім цього, відвідавши кожен майстер-клас, вони також можуть отримати подарунок і зібрати таке своєрідне ціле колесо пізнання у вигляді наклейок».

До прикладу, ось тут діти могли написати листа бійцю АТО, а також – розписати горнятко, футболку чи торбинку.

АНТОНІНА КУТРАНЬ, представник однієї з мистецьких студій:

«Це зробити є нескладно. В нас є приблизні картинки, які можна підмальовувати. Можна, звичайно, малювати свої картинки, які придумають. Переносити по лініях, наприклад, за допомогою контурів, а потім пензликами розмальовувати. Тобто, це є нескладно, діти вміють користуватися пензликами, фарбами. Ми їм допомагаємо».

Натомість, зовсім неподалік тернополянам показували, як із ґрунту, кольорового пісочку та живих рослин зробити флораріум.

 НАТАЛІЯ ШУМ’ЯК, керівник гуртків еколого-натуралістичного центру учнівської молоді:

«Це є фітокомпозиція з живих квітів, яку ми садимо в прозору ємкість і декоруємо. Дана фітокомпозиція представлена у вигляді морського дна. Це як зразок. А от таку буквально кілька хвилин тому учениця створила, дитина, яка підійшла, захотіла створити, створила власними руками. Це дуже дешево, просто, головне – мати матеріал».

День дозвілля зібрав чимало дітлахів з батьками. Малеча з ентузіазмом включилася у майстер-класи. Зацікавив процес і дорослих.

ЛІЛЯ:

«Я з дітками прийшла навчитися чогось цікавого. Ну і збагатити свій досвід. Ми робимо браслет. Вчимося. Така цікава дуже система. Цікаво».

ЛЮДМИЛА:

«Ми вже там побували. Тепер промінчики клеїмо. І нам треба обійти всі столи, щоби потім виграти якийсь приз».

 

залишіть коментар