Тернопіль відвідали учасники естафети «Всесвітній біг заради гармонії»

Автор:     Опубліковано: 4 Вересня 2014 о 20:32    646 переглядів

Тернопіль відвідали учасники естафети «Всесвітній біг заради гармонії». На меті руху, привернути увагу людей до того, що ми повинні мати мир у думках і серцях, адже кожен з нас відповідальний за гармонію світу.  А біг допомагає об’єднати однодумців навколо цієї ідеї. В Україні  марафон стартував 24 серпня. Загалом, ця акція подолала кордони уже більш як 100 країн.

Уайна Майя з Мексики бере участь в естафеті втретє. Каже, дізналася про марафон іще коли була школяркою і з того часу він став її мрією. Два роки тому дівчині запропонували долучитися. Цього разу вона бігатиме лише два тижні, бо удома має повертатися до роботи та навчання.

УАЙНА МАЙЯ, учасник естафети  (Мексика):

 «Вперше долучившись до естафети, я бігала цілий місяць. Я пройшла усю Британію. Вона дуже гарна. Україна теж прекрасна. Приємні люди, смачна їжа, багато кольорів».

Четвертий рік біжить у марафоні Наталія Решетнікова. Вперше вона взяла у ньому участь на 10 днів. Тоді учасники бігали сходом України, а вона живе у Макіївці Донецької області. Цього разу жінка пробіжить увесь маршрут.

НАТАЛІЯ РЕШЕТНІКОВА, учасник естафети  (м. Макіївка):

«В нас вдома дуже неспокійно. Я кожного дня дзвоню, хвилююся. І маю мету таку, що це є вираз мого серця. Якось вирішіть долю нашої країни».

У команді, яка біжить по Україні учасники з 14 країн.  Вони кажуть,  про події на Сході знають, але приїжджати у нашу країну не боялися.

ДІПАВАДЖАН РЕННЕР,  організатор Всесвітнього бігу заради гармонії в Європі

 «Ми намагаємося об’єднати людей і бачити позитив. За події в Україні зараз несуть відповідальність політики. Біг заради гармонії є неполітичним заходом. Тому ми намагаємось звичайно уникати зон конфлікту. Хочу подякувати українцям. За те, що вони так щиро нас приймають. Ми не очікували. Ми так гарно проводимо  тут час. Дуже вам дякую».

Естафета полягає у тому, що у світі є кілька команд, які підтримують цей рух. Кожна з них має свій маршрут. Бігають вони із смолоскипом, який відвідавши певний населений пункт вручають  людям. Він символізує відповідальність кожного за гармонію у світі. Колись його тримали Нельсон Мандела та Мати Тереза. Тепер таку можливість отримали і тернополяни, які зустрічали учасників естафети. До речі, вони також долучилися до «Бігу заради гармонії», пробігши коло навколо Театрального майдану.

 

       

 

залишіть коментар

ІНТБ

Потрібно бачити!