У технічному університеті молилися за свого загиблого товариша

Автор:     Опубліковано: 24 Вересня 2014 о 21:04    277 переглядів

Студенти технічного університету вшанували свого загиблого в зоні АТО друга. Життя 3-курсника факультету економіки і підприємницької діяльності, 19-річного Степана Стефурака обірвалося 22 вересняпід час бою у селищі Піски на Донеччині. В університеті розповідають: хлопець був неабияким патріотом. Спершу відстоював право на краще майбутнє на Майдані, а потім пішов захищати Україну на Схід.

ГАЛИНА ЦІХ, декан факультету економіки і підприємницької діяльності:

«Самоорганізований, обов’язковий, відповідальний. Ті риси могли б дозволити йому стати прекрасним фахівцем. Якби не чужа, агресивна держава з її очільником, яким вкотре стало тісно на своїх необятних просторах».

ПЕТРО ЯСНІЙ, ректор ТНТУ ім. І. Пулюя:

«Ми сьогодні розділяємо біль втрати разом з його батьками, разом з його друзями, разом з тими, з ким він спілкувався і з ким він спільно захищав і був в останні дні на цьому світі».

Рідні хлопця, кажуть в університеті, взагалі думали, що той – на навчанні. Про те, що Степан – в самому пеклі, на передовій, довго не знали й одногрупники. Смерть друга для них – непоправна втрата. Згадують: Степан був добрим, веселим та талановитим хлопцем.

ВІТАЛІЙ ПРОЦИК, одногрупник Степана Стефурака:

  «Добро – це його мета життя була. Він завжди допомагав. Він останнє міг віддати. Він останнє віддасть, але завжди допоможе людині. Він був дуже хорошим музикантом, він грав на гітарі. Ми не раз збиралися в гуртожитку, співали, грали».

ЮРІЙ НЕЧИСТИЙ, одногрупник Степана Стефурака:

  «Сьогодні важкий день прийшов до нас, до нашої групи, можна сказати, до нашої маленької сімї. Ми втратили свого друга, брата, родича. Ну що сказати… Важко, дуже.  Він був завжди хорошим, добрим, чесним. Найкращих забирають першими».

В університеті кажуть: мають намір назвати іменем хлопця одну із аудиторій, а також пропонуватимуть  перейменувати в його честь вулицю в Тернополі. Хоронитимуть Степана Стефурака на Івано-Франківщині, звідки він родом. Вічна пам’ять і вічна слава Герою.

 

залишіть коментар