У Тернополі репрезентували нову громадську організацію

Автор:     Опубліковано: 26 Вересня 2014 о 21:30    637 переглядів

Поряд з представниками вже знайомих політичних сил у найближчих парламентських виборах візьмуть участь і люди, імена яких ще не є широко відомими у великій політиці. До прикладу, цьогоріч вперше на парламентські вибори йде політична партія «Об’єднання «Самопоміч». Її представники кажуть: серед них немає колишніх народних депутатів, проте вони знають, що потрібно змінити, насамперед, і як діяти у сучасних українських реаліях.

Політична партія «Об’єднання «Самопоміч» зібрала в своїх лавах людей, серед яких немає старих політиків, проте, які є експертами в тій чи іншій галузі, і вже мають певний досвід законотворчої діяльності, кажуть її представники. Кожен з них відповідає за певний напрямок. Чи не найбільш болючим для українців і таким, яке потребує першочергового вирішення, в об’єднанні вважають питання війни в Україні. Цей напрямок курує командир групи інформаційної війни добровольчого батальйону «Донбас» Павло Кишкар.

 ПАВЛО КИШКАР, командир групи інформаційної війни добровольчого батальйону «Донбас»:

«Готові допомагати цій державі в плані реалізації, наприклад, реформи силових структур, їх повноцінного забезпечення і забезпечення загалом безпеки і оборони України».

Інші важливі завдання, які ставлять перед собою представники «Самопомочі» – захист української Конституції, впровадження європейських принципів владної діяльності, та формування в Україні такого правового порядку, який би діяв в інтересах людини. Відповідає за напрям правник, співавтор низки законопроектів Оксана Сироїд. Вона вважає: зміни до законодавства – неминучі.

ОКСАНА СИРОЇД, директор Всеукраїнського благодійного фонду «Українська правнича фундація»:

«Ми об’єднуємося для того, щоби наш досвід і наші уже досягнення реалізувати через парламентську діяльність. Зміни до Конституції, без цього неможливо. На жаль. Потім це законодавство. І це не тільки законодавство про місцеве самоврядування, а це також законодавство податкове, бюджетне і так далі».

Мають намір також і змінити статус народних депутатів. Що ж до кандидата, який представлятиме партію на 163 тернопільському окрузі, то представники «Самопомочі» тримають інтригу. Відомо лише, що наразі завершують усі юридичні процедури. Подейкують, що це буде людина, яка сьогодні перебуває в зоні АТО.

До слова, представники об’єднання діють активно не лише на політичній арені, а й в громадському напрямку. Представництво «Самопомочі» розпочинає діяльність і на Тернопільщині.

АНДРІЙ ГРИЦИШИН, активіст ГО «Самопоміч-Тернопіль»:

«Хотів би проанонсувати про початок активної діяльності власне громадської організації «Самопоміч» на теренах міста Тернополя та області».

ВІТАЛІЙ СЕМЕНЮК, активіст ГО «Самопоміч-Тернопіль»:

«В нас буде відкрита громадська приймальня, де будуть надаватися безкоштовні юридичні послуги населенню для вирішення їх соціальних, в першу чергу, проблем, житлово-комунальних та інших».

Паралельно, каже Андрій Грицишин, впроваджуватимуть і різноманітні соціальні проекти, серед яких, до прикладу, так звані «Ярмарки спорту», де пропагуватимуть здоровий спосіб життя, обмін учнями між Україною та Польщею, різні навчальні та волонтерські програми. Обіцяють попіклуватися навіть про дозвілля літніх людей.

 

залишіть коментар