У Тернополі вчетверте пройде «Бібліофест»

Автор:     Опубліковано: 25 Вересня 2014 о 21:41    371 переглядів

У Тернополі проведуть свято для всіх книголюбів. Наприкінці вересня, до Всеукраїнського дня  бібліотек, у місті вже вчетверте пройде «Бібліофест». Фестиваль об’єднає 12 міських книгозбірень. Організатори кажуть: він покликаний популяризувати українську книжку та зруйнувати стереотипне, застаріле уявлення людей про бібліотеку. В рамках «Бібліофесту» мають намір провести десятки літературних та мистецьких заходів. Обіцяють, цікаво буде всім.

 НІНА ДЕНИСЮК, директор Тернопільської ЦБС:

«Тут будуть і літературні квести, і книжкові марафони, і творчі зустрічі з письменниками, і нашими тернопільськими, і львівськими. Флеш-моби, мультимедійні презентації. Також у нас пройде дуже цікавий, в рамках нашого бібліофесту, семінар. Ми організовуємо вперше такий, для області. В основному, ми працювали на місто».   

Спрямований «Бібліофест», каже Ніна Денисюк, передусім на юнацтво та дітей. Загалом під час фестивалю у міських бібліотеках мають намір задіяти близько 2 тисяч маленьких тернополян. Їм покажуть: в бібліотеці може відбуватися багато цікавого. Діти писатимуть казки, малюватимуть малюнки, візьмуть участь в майстер-класах. Для наймолодших проведуть посвяту у читачі.

НАДІЯ ШВЕЦЬ, заступник директора по роботі з дітьми ЦБС:

«Сучасна дитяча бібліотека змінила зовсім своє обличчя. Вона тепер, фактично, не лише територія читання, це територія гри і творчості. Я хочу сказати, що у всіх дитячих бібліотеках, сказав Олександр Іванович, буде величезна делегація зі Львова. До нас приїжджає і Андрій Бачинський, і Катерина Міхаліцина, і Оксана Сайко».

ОЛЕКСАНДР СМИК, начальник міського управління культури та мистецтв:

«25 чоловік – кількість літературного десанту в Тернопіль на ці два дні. Можна скористатись, можна дійсно собі дуже гарно подивитися всю програму. І, практично, більшість письменників відгукнулось на участь в цьому фестивалі, взнавши нашу тематику, «Українська героїка».

Пройде «Бібліофест» 29-30 вересня.

 

залишіть коментар