У Тернополі вперше провели змагання з бразильського джиу-джитсу

Автор:     Опубліковано: 9 Вересня 2014 о 00:35    1 360 переглядів

Тернопіль зібрав спортсменів з кількох міст. У Файному пройшов відкритий чемпіонат із бразильського джиу-джитсу. На теренах нашої області такі змагання провели вперше, запевняють організатори.

БОГДАН МИРОШНИЧЕНКО, організатор змагань:

«Ми його вирішили провести через те, що ми зараз починаємо розвивати цей вид спорту. І розрекламувати ці змагання, показати, що в Тернополі є ще такий вид спорту, і залучити людей, спортсменів, всіх бажаючих приходити і тренуватися у цьому виді спорту».

У змаганнях взяли участь борці зі Львова, Тернополя, Чернівців та Рівного.

СВІТЛАНА НАКОНЕЧНА, суддя:

«Діти, юніори, підлітки і старші люди. Також вагові категорії: від 20 кг і до 80 кг. Будуть змагатися діти 3 хвилини, старші – по 5. Якщо є пояси – то 6 і до 10 хвилин».

ТАРАС ЮРИК, депутат Тернопільської міської ради:

«Кожен раз, коли, можливо, є якісь інші, більш цікаві для їхнього віку справи вони, все-таки, займались, вони, все-таки, тренувались, вони, все-таки, набирались сил. Особливо зараз, в контексті тих подій, які відбуваються в нашій країні, нам потрібні сильні молоді люди. Я думаю, що цей турнір дасть можливість кожному ще більше самовпевнитись, ще більше набратись такої внутрішньої волі, внутрішньої міцності».

До слова, серед учасників змагань були і дівчата. Втім, за словами організаторів, цього разу їх приїхало небагато. Загалом змагалися близько 50-ти спортсменів: наймолодшому учаснику – 9, найстаршому близько 30. У кожного – свої мотиви.

ІГОР СТОЯНОВСЬКИЙ, спортсмен (м. Чернівці):

«Розвивати стараємося, на Західній Україні більше представляти, бо в нас цей спорт, все ж таки, розвинутий більше в Києві та на Сході. Ми перші, оці хлопці наприклад, перші в Тернополі, ми так само в Чернівцях, і хлопці зі Львова… Щоб розвивати це на Західній Україні більше, щоб Західна Україна також була відома не тільки якимись інтелектуальними здобутками, але також і спортивними».

ВАСИЛЬ КОВАЛЬЧУК, спортсмен (м. Тернопіль):

«Мені подобаються ці змагання, мені подобається цей вид спорту, я би хотів чогось досягнути в цьому. Довести собі, що я щось можу. Готувався я… Не прогулював тренування, поставився, перш за все, до цього серйозно, викладався на тренуваннях, наскільки міг».

Спортсмени запевняють: бразильське джиу-джитсу – це спорт для всіх. І щоб займатися ним, не потрібно мати якісь вражаючі фізичні дані чи присвячувати себе йому з дитинства. Натомість це бойове мистецтво допоможе розвинути одні з найкращих якостей людини: силу духу, дисциплінованість та наполегливість.

 

залишіть коментар