За лайку фанатів на «Ниву» чекають санкції

Автор:     Опубліковано: 15 Вересня 2014 о 21:23    756 переглядів

Тернопільське дербі, на яке так довго чекали шанувальники футболу запам’яталось не тільки рахунком. Брудом і колективною лайкою на адресу свого суперника – ФК «Тернопіль» відзначились фанати «Ниви». Ображали на лише футболістів. Дісталося і тренерам, і керівництву команди.

ВАСИЛЬ ІВЕГЕШ, головний тренер ФК «Тернопіль»

«Обідно за них, бо ми футбол приносимо і вам всім радість, і тим самим вболівальникам, а вони на нас таке вже говорять, що я аж не знаю. Страшно інше. Ви розумієте, наше керівництво називають «золотими батонами», десь їх ловлять, підставляють. Якби факти були. За що? За що ці люди винні? Наш президент, наш почесний президент, який цього року старається і команду утримати, і мені помогти, дороги будувати, парки робити. Чого ми винні? Чого ми «фекали», чого ми непонятні для них всіх».

У той час, коли в Україні фани здавалось би непримиренних команд об’єднуються у Маршах миру, «Нива», навпаки, демонструє зневагу. Хоча обидва тернопільських фан-рухи раніше домовились про перемир’я. Але так звана угода не виконується, стверджує голова вболівальників муніципалів.

ВОЛОДИМИР МІЩИШИН, голова фан-руху ФК «Тернопіль»

«Я не розумію, для чого це все було зроблено? Тобто, якщо люди підписують певне перемир’я і обіцяють робити якісь кроки для того, щоб урегулювати в Україні ситуацію, яка склалася, їм потрібно цього дотримуватись».

Керівництво ФК «Тернопіль» поскаржилось до контрольно-дисциплінарного комітету на хамство фанатів «жовто-зелених». До письмового звернення прикріпили відео та аудіодокази. Обурений поведінкою фанів «Ниви» і віце-президент Федерації футболу України.

ВОЛОДИМИР МАРИНОВСЬКИЙ, віце-президент Федерації футболу України

«Ми не можемо допустити, щоб на стадіоні виказували такі грубі слова в адрес тої, чи іншої команди, причому колективні. Причому не то, що хтось один, всі розуміють, знаєте, бо на стадіоні буваєте на кожній грі, коли є деякі вболівальники, які не можуть виразити інакше свої емоції. Ну за то, їх зразу декілька чоловік збоку чи з-заді присаджують і кажуть, що це не треба робити. Але, коли це зроблено колективно, це не вписується ні в які мірки».

Володимир Мариновський зазначив, рішення щодо міри покарання футбольного клубу «Нива» КДК прийме вже наприкінці наступного тижня. Телеканал ІНТБ за коментарем звернувся і до президента «Ниви» Автанділа Мдінарадзе, і очільника фанатів. Обидва говорити на цю тему відмовились.

залишіть коментар