Заміна світлофорів у Тернополі триває

Автор:     Опубліковано: 10 Вересня 2014 о 18:51    287 переглядів

Світлофори у Тернополі замінюють ще від початку року. Чимало роботи зроблено та ще більше залишається, кажуть у комунальному підприємстві «Тернопільміськсвітло». Замінюють старі на світлодіодні в першу чергу там, де інтенсивний рух транспорту.

ОЛЕГ ЛЕХІЦЬКИЙ, директор КП «Тернопільміськсвітло»

  «Ми мали 41 старий світлофор. Буквально за 8 місяців цього року поставили 9 штук і буквально десь на днях маємо ще один закінчити, то буде 10 штук в цьому році. Ми займаємось зараз на вулиці Винниченка біля «Берегині». Там дуже тяжке перехрестя – складне. І багато було нарікань і від пасажирів, і від людей, і від пішоходів, і від водіїв, що там дійсно його треба обновити».

В скільки Тернополю обходиться один світлофорний Олег Лехіцький сказати не може, каже усе залежить, де він розташований.

ОЛЕГ ЛЕХІЦЬКИЙ, директор КП «Тернопільміськсвітло»

«Десь від тисяч 10-12 до 50 тисяч є різниця в ціні. Тому, що звичайний пішохідний перехід має одну кількість світлофорів, а якщо транспортний – має набагато більшу кількість. І крім того всього роботи і кабелі, і затрати за собою тягнуть значну суму грошей».

Загалом цьогоріч на оновлення світлофорів у Тернополі виділили півмільйона гривень. Частину з цих коштів комунальники вже освоїли. До кінця 2014 планують замінити якомога більше світлофорів. Проте, все залежить від цін на матеріали, додає Олег Лехіцький.

залишіть коментар