Борщівський спиртзавод відновив роботу

Автор:     Опубліковано: 30 Жовтня 2014 о 21:20    281 переглядів

Борщівський спиртзавод відновив свою роботу. Цього року, у  другій половині березня, кажуть в облдержадміністрації, підприємство зупинили,  і відтоді, протягом кількох місяців, воно не працювало. Натомість тепер спиртзавод знову готовий до виробництва.

 В’ЯЧЕСЛАВ БОГДАН, заступник керівника з технічних питань Борщівського спиртзаводу:

«В нас завдання одне – випускати якісну продукцію. Наша потужність – 2,750 декалітрів на добу. Образно кажучи, це, приблизно за дві з половиною доби  ми цистерну залізничну можемо наповнювати нашою продукцією».

Достатньо, каже В’ячеслав БОгдан, і сировини. В облдержадміністрації переконані: відновлення роботи заводу – це, насамперед, готова продукція, а ще – більше сотні робочих місць та надходження у місцевий бюджет.

ОЛЕГ СИРОТЮК, голова Тернопільської облдержадміністрації:

«Впевнений в тому, що якість продукції буде не гірша, ніж була завжди на наших заводах. А в теперішніх умовах, коли є дуже жорстка конкуренція, коли виживає сильніший, коли виживає той, хто дає якіснішу продукцію, вчасно, оперативно, за хорошою ціною. Тому в умовах, коли є такий стан справ, коли є жорстка конкуренція, я впевнений в тому, що це теж буде стимулювати контролювати високу якість і наші підприємства будуть також на високому рівні».

За словами Олега Сиротюка, зараз ведеться мова про те, щоб запустити цьогоріч ще 1-2 спиртзаводи. Наразі триває переговорний процес, пов’язаний із забезпеченням таких підприємств газом та ринками збуту готової продукції.

залишіть коментар