ФК «Тернопіль» готується до нелегкого недільного матчу

Автор:     Опубліковано: 3 Жовтня 2014 о 20:16    173 переглядів

Дніпродзержинська «Сталь», яка зараз посідає друге місце у турнірній таблиці, після дев’яти зіграних матчів, ще не відчувала смаку поразки. Тому тернопільські футболісти, зважаючи на принципову позицію – не програвати вдома, налаштовуються на непросту гру з суперником. Щоправда нелегко буде муніципалам і через те, що на поле не вийдуть кілька гравців основи.

ВАСИЛЬ ІВЕГЕШ, головний тренер ФК «Тернопіль»

«З обойми випали в нас Василь Чорний – мав операцію. Гаврилюк Роман в гіпсі зараз. Курило – щось у нього непонятка там з ребрами, десь получив. Не знаємо в якому він стані зараз буде. Ну, але це говорить про то, що скільки років у нас є молоді і молодим будемо давати шанс. Нехай молоді доказують, що дійсно заслуговують бути гравцями Першої ліги».

Додатковим навантаженням для тернополян є студентська ліга, після якої потрібно відновлювати гравців. У «Сталі» ж часу на підготовку більше. Щоправда тернополяни тренуються у звичному режимі, каже наставник команди Василь Івегеш.

ВАСИЛЬ ІВЕГЕШ, головний тренер ФК «Тернопіль»

«Готуємся ми, але що тут можна зробити. Чудес ніяких не буде. В звичному режимі. Дивимся, щоб відновити людей, які грали в студентській лізі. Тому, що та команда в кубку грала і чемпіонат пропустила з «Буковиною». В неї більше відпочинку і часу на підготовку. А в нас є студентська ліга. Побачимо чи це на користь нам піде чи ні».

Нагадаємо, матч ФК «Тернопіль» – «Сталь» Дніпродзержинськ розпочнеться у неділю о 17:00 на центральному стадіоні міста.

залишіть коментар