ФК «Тернопіль» здобув домашню перемогу над дніпродзержинською «Сталлю»

Автор:     Опубліковано: 6 Жовтня 2014 о 21:00    263 переглядів

5 жовтня ФК «Тернопіль» приймав одного з лідерів чемпіонату України з футболу серед команд Першої ліги – дніпродзержинську «Сталь». Перший тайм для «муніципалів» був нелегким. Хоч саме тернополяни порушили спокій на полі, рахунок відкрили футболісти «Сталі». На 33 хвилині м’яч потрапив у ворота господарів. Втім, вже в кінці 45-хвилинки «муніципали» зрівняли рахунок. У другому таймі було ще кілька небезпечних моментів.  Зрештою, на 82 хвилині у ворота «Сталі» поцілив другий м’яч. Фінальний свисток зафіксував остаточний рахунок матчу 2:1 на користь ФК «Тернопіль». Головний тренер команди Василь Івегеш, віддаючи належне суперникам, переконаний: бажання перемоги у тернополян було, все ж, більшим.

ВАСИЛЬ ІВЕГЕШ, головний тренер ФК «Тернопіль»:

«Ми грали так, щоб був позитивний результат. Якщо ми получали жовті карточки, якщо ми грали гру, бо як можна з цією командою грати, якщо вона йде практично без поразок, яка грає короткий пас. І, однозначно, ми не мали права їм дати грати технічно. Що жовті карточки в одну сторону, що одинаково в другу сторону. Я б не хотів сказати, що «Сталь» тоже нас гладила. Я рахую, що перший тайм десь, в деякій мірі, нам важко було. Другий тайм ми за рахунок фізичних кондицій, за рахунок бажання… Я скажу, що ми більше хотіли виграти, ніж вони. Бажання в нас більше було».

Нелегким поєдинок видався і для «сталеварів», які, до слова,зазнали першої у цьому сезоні поразки.

ВОЛОДИМИР МАЗЯР, головний тренер ФК «Сталь» (Дніпродзержинськ):

«Ми пропустили взагалі нелогічні голи. Просто я не розумію… говорили, пояснювали футболістам. Один рикошет, це понятно, не дограли, ті аути… Ну важко грати з «Тернополем». Вони грають прагматичний футбол, футбол 90-х. Приносить це результати. Хочу хіба привітати. Ну я не думаю, що ті футболісти, які грають в «Тернополі», вони будуть в майбутньому прогресувати як футболісти».  

Наступний матч за участю ФК «Тернопіль» відбудеться 11 жовтня. «Муніципали» зіграють у Чернігові з місцевою командою «Десна».

 

залишіть коментар