Хто прийде до влади, залежить від кожного із нас, – Роман Заставний

Автор:     Опубліковано: 26 Жовтня 2014 о 21:12    278 переглядів

Напевно, вперше в історії України і парламент, і Уряд буде проукраїнським, вважає громадсько-політичний діяч Роман Заставний. Втім, хто прийде до влади, каже політик, залежить, насамперед, від кожного з нас.

РОМАН ЗАСТАВНИЙ, громадсько-політичний діяч:

«Мені здається, що останні вибори, які відбуваються в країні – вони всі по-своєму важливі. Важливі тим, щоб люди робили висновки з попередніх виборів. Тобто, ви знаєте, коли приходив Янукович до влади, дуже в багатьох людей панувала така думка: та, нічого вже не зміниться, від мене нічого не залежить. Насправді, саме сьогодні цей час, коли від кожного з нас дуже багато чого залежить. Залежить, які люди прийдуть в парламент, які люди утворять більшість в парламенті, ті люди, які прийдуть і утворять, візьмуть на себе відповідальність, вірніше, за Уряд».

Сам Роман Заставний  прийшов на дільницю зі своєю родиною: дружиною та двома синами.

РОМАН ЗАСТАВНИЙ, громадсько-політичний діяч:

«Ці вибори для нас особливі, для нашої сімї. Тому що вже всі члени нашої сімї перший раз голосують. Молодший син, йому вже виповнилося 18 років, він на цих виборах також голосує».

До слова, візит на дільницю родина Заставних вирішила не відкладати. Відтак, на волевиявлення прийшли ще близько 10-ї ранку.

залишіть коментар