На виборчі дільниці люди приходили і в останні хвилини перед закриттям

Автор:     Опубліковано: 26 Жовтня 2014 о 21:14    324 переглядів

Україна зробила вибір. О 20 дільниці зачинили свої двері.

Втім, за кілька хвилин до закриття люди все ще приходили на виборчі дільниці, щоб виконати свій громадянський обов’язок та проголосувати за тих, хто, на їхню думку, гідний посісти місця у новому парламенті.

На виборчій дільниці, що на вулиці Коперника,  за кілька хвилин до 20-ї тих, хто хоче проголосувати – небагато. Голова комісії каже – найбільший наплив виборців спостерігався в першій половині дня, до 14 години. Ті ж тернополяни, яких ми застали на дільниці, розповідають: прийшли голосувати, коли звільнилися від інших справ:

«Бо я приїхала пізно. І так…»

За словами голови комісії, явка виборців склала близько 64 відсотків. Загалом на дільниці зареєстровано 1987 осіб, 10 з них, до слова, переселенці з інших областей. Волевиявлення пройшло, в загальному, спокійно, без черг і ажіотажу, за винятком одного інциденту.

 ОЛЕГ СТАХІВ, голова виборчої комісії дільниці №112:

«Було намагання винести бюлетень за межі виборчої дільниці. Чи це, можливо, людина просто помилялася, вона вважала, що там в коридорі більше світла, ніж в кабінці для голосування. Ну, ми переконали, що варто проголосувати, не виносити бюлетень за межі дільниці. Більше ніяких інцидентів не було, все проходило гладко.

О 20 голова комісії вийшов, аби запросити в зал тих, хто ще, можливо, хоче скористатися своїм правом голосу. Охочих проголосувати в таку пору, втім, не виявилося. Відтак, дільниця свої двері зачинила.

 ОЛЕГ СТАХІВ, голова виборчої комісії дільниці №112:

«Якраз пікає 8 година. Нікого немає. хто хоче, може ще зайти і проголосувати. Та, оскільки нікого немає, дільниця закривається».

 

 

залишіть коментар