Опалювальний сезон у Тернополі розпочнеться 23 жовтня

Автор:     Опубліковано: 20 Жовтня 2014 о 20:30    307 переглядів

Вже невдовзі у Тернополі очікують суттєве похолодання. Відтак, обігрівати квартири городян в міській раді вирішили розпочати вже з 23 жовтня. До старту опалювального сезону комунальники повністю готові, каже міський голова Сергій Надал: всі котельні та тепломережі знаходяться у належному стані.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Попередні прогнози синоптиків говорили про те, що буде тепло до 27 числа. Сьогодні ми бачимо самі останні прогнози, які говорять, що, починаючи з четверга – з п’ятниці, з 23 числа йде похолодання. Можливо, навіть заморозки до 5 градусів. По-перше, в нас йде середньодобова температура менше 8 градусів. По-друге, мова йде про дітей в школах і в садочках. По-третє, в нас є вибори. Люди повинні відпрацювати на виборчих дільницях. Якщо там не включити опалення, буде досить холодно. Тому ми розпочнем з 23 числа опалення по всьому Тернополю».   

Відповідний лист міський голова вже відправив у Кабінет Міністрів, адже, відтепер, відповідно до нової постанови Уряду, початок опалювального сезону потрібно погоджувати. До речі, за словами Сергія Надала, місту поки що економити вдається. Наразі у ліміти споживання газу ми вкладаємося.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Ще в попередні роки ми провели певні заходи економії. Тобто, це переведення системи освіти на індивідуальні теплові пункти. Це встановлення диспетчерського пункту спостереження. І вжили цілий ряд заходів, завдяки яким ще в попередні роки зекономили понад 20% споживання газу. Тому на цей рік ми вийшли на оптимальний режим. А, враховуючи ще те, що минулого року була досить тепла осінь і зима, ті ліміти, які доведені, вони, по факту, передбачають економію не 30%, а цілих 50, якщо врахувати вже попередню економію і теплий режим. Тому, звичайно, якщо дотримуватись цих лімітів, буде надзвичайно тяжко працювати. Але поки що нам вересень-жовтень витягнути і забезпечити нормальну якість послуг». 

Відтак, у домівках тернополян, як і раніше, температура повинна бути не нижчою 18-ти градусів. Незмінним поки що залишиться і графік подання гарячої води.

 

залишіть коментар