Сергій Квіт підтримав Тараса Юрика

Автор:     Опубліковано: 10 Жовтня 2014 о 21:30    370 переглядів

Міністр освіти і науки України Сергій Квіт відвідав Тернопіль. Тут він, серед іншого, зустрівся зі студентами та викладачами вищих навчальних закладів. Говорив, здебільшого, про зміни, які принесе у виші новий закон.

СЕРГІЙ КВІТ, кандидат в народні депутати від партії «Блок Петра Порошенка» №11 у партійному списку:

«Закон про вищу освіту, я вважаю, це велике досягнення наше, всієї освітянської громади. Всім було очевидно, що такий закон має бути прийнятий. І чому він перший також? Тому що цей закон дає можливість, дає певні інструменти в руки університетам для розвитку. І університети значною мірою самі можуть давати собі раду».

Наразі, як каже Сергій Квіт, він перебуває у відпустці. Використати її вирішив для двох цілей: відвідати ті області, де ще не був у ролі міністра, та підтримати свою політичну силу. Посадовець йде під 11 номером у списку «Блоку Петра Порошенка». Адже реформування освіти, переконаний Сергій Квіт, невіддільне і від політики.До слова, у Тернополі головний освітянин країни виступив з підтримкою кандидатау народні депутати по 165 Зборівському округу Тараса Юрика.

СЕРГІЙ КВІТ, кандидат в народні депутати від партії «Блок Петра Порошенка» №11 у партійному списку:

«Моє завдання як людини, яка знаходиться в списку – допомагати нашим мажоритарникам. І я чув про Тараса Юрика (я з ним не був особисто знайомий), що це молода людина, що це людина дуже перспективна, що він є узгодженим кандидатом, тому що це є дуже важливо, що він узгоджений кандидат від українських сил, що він не має відношення ні до комуністів, ні до регіоналів. І я думаю, саме такі люди мають обиратися в Верховну Раду»

ТАРАС ЮРИК, кандидат в народні депутати по 165 округу (м. Зборів):

«В «Блоку Петра Порошенка» дуже сильна команда тих людей, які себе проявили вже на  посадах і державних посадах. Це люди, які справді заслуговують на довіру і підтримку людей. Це люди, які націлені своєю працею справді реалізувати ті наміри, які на сьогоднішній день десь спонукали суспільство піднятись і на майдані. Дуже великий запит українського суспільства на людей, які будуть робити щось нарешті не для власних інтересів, а для тих людей, які надають вотум довіри».

 

залишіть коментар