Тернопільська «Нива» перемогла гостей з Миколаєва

Автор:     Опубліковано: 1 Жовтня 2014 о 19:50    585 переглядів

Атаку за атакою у матчі тернопільської «Ниви» з ФК «Миколаїв» спостерігали вболівальники впродовж всієї гри. Практично весь перший тайм ні господарі ні гості поєдинку не могли реалізувати гольових моментів. Лише на 41 хвилині у ворота «жовто-зелених» відзначився екс-гравець «Ниви», а тепер півзахисник «Миколаєва» Сергій Загинайлов. До завершення першого тайму господарі поля так і не змогли відігратися. Вже у другій сорокап’ятихвилинці гострих моментів побільшало. На 78 хвилині «жовто-зелені» зрівняли рахунок з одинадцятиметрової позначки. Вже на 86 Тарас Дурай влучним ударом виводить команду господарів вперед – 2:1. Ще через, 6 хвилин, вже у доданий арбітром час, Олександр Менжега поставив крапку у поєдинку. Остаточний рахунок матчу – 3:1. Головний тренер ФК «Миколаїв» дещо розчарований результатом. Він каже, причиною поразки його команди могли стати друга поспіль гра на виїзді та необ’єктивне, на його думку, суддівство.

ОЛЕГ ФЕДОРЧУК, головний тренер ФК «Миколаїв»

 «Свіжості нам в кінцівці не хватило. І ті гравці, які вийшли на заміну мене розчарували. Через них ми пропустили 2 мячі. Буде серйозна розмова з ними. Тому, що це був наш матч. Ми контролювали гру. Причому при рахунку 0:1 мали 3 нагоди забити, але гравці вже вірили в свої сили і дещо розслабились. А так в цілому гра дуже інтересна. Я думаю, що вболівальникам вона сподобалась».

Із дев’яти зіграних матчів у «Ниви» це всього лиш друга перемога. Ще один поєдинок залишається у команди в запасі. Незважаючи на колишні труднощі з фінансуванням та короткотривалі збори гравці потрохи набирають форму. Зараз «жовто-зелені» наближаються до рівня команд Першої ліги, каже виконувач обов’язків головного тренера «Ниви» Богдан Самардак. Грою наставник безперечно задоволений, хоч і довелось замінювати гравців.

БОГДАН САМАРДАК, в.о. головного тренера ФК «Нива» (Тернопіль)

«Ми майже готові. Не кажу, що на 100% тому що ще не так просто, але всі, хто з початку вийшли, а потім заміна, тому що Шпикула взагалі не вписувався в гру – не помагав ні спереду ні ззаду. Тому заміну в перерві я вимушений був зробити. Сворак, який вийшов, я рахую допоміг. І вся в цілому команда зробила цей бажаний результат, якого ми чекали і вболівальники «Ниви», які прийшли, палко за нас вболівали і я їм дуже вдячний».

Наступну гру тернопільська «Нива» зіграє на виїзді з алчевською «Сталлю». Поєдинок запланований на 5 жовтня.

залишіть коментар